Problem z odczytaniem APARATU!

Na moim aparacie … tzn. na Komputerze po włączeniu programu po którym powinny się wyświetlić zdjęcia oraz filmy(AVI) ale stało się inaczej i ukazał się błąd w którym napisane zostało takie sformuowanie"Cannot dected camera.Check connection to camera, than retry"?? CZY MOŻECIE MI TO WYJAŚNIĆ CO MOŻE BYĆ NIE TAK…Aha mój Aparat to Canon powershot SX 100IS" ![-o<

Jaki to program?

program ten jest to…CAMERA WINDOW… I BARDZO PROSIŁBYM KOGOŚ JAK WOGÓLE ZOBACZYĆ TE ZDJECIA I FILMY NA KOMPIE… SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC :!:

Nie pojawia się w Mój komputer Dysk wymienny, obok napędów?

NIE NIESTETY NIE!!

Aaa masz może adapter do kart pamięci?

bo myśle że przez ten program wiele nie zdziałasz :expressionless:

ADAPTER DO KART … a co to jest?.. A nie można wyświetlić zdjęc w inyym programie>?

a czy czytnikiem kart moglbym cos zdziałać?

no właśnie chodzi mi o czytnik :smiley:

sorry za pomyłkę

jasne że tak ja tylko w taki sposób dostaje się do zdjęć bądź filmów zapisanych na karcie pamięci :smiley:

ale ten czytnik Byle jaki…? i czy ten czytnik zawsze będzie działać z tym Aparatem . możesz wytłumczyć mi… jak sięobsługiwać czytnik z aparatem?Jak to jest… bo wiesz… ja w tych sprawach"Niekumaty" :smiley: Dzieki i Pozdrawiam

no więc tak zacznijmy od początku

jaki masz czytnik i jakie karty pamięci obsługuje? :smiley:

jaką kartę pamięci masz w aparacie? :stuck_out_tongue:

Tzn. Tak czytniku narazie nie mam… a Karta… Poczekaj juzci mówię:SAN DISK SDHC CARD 4 GB, lock

POMÓŻCIE! !!

ZNA KTOŚ SIĘ NA TYM?

aha…

a masz może takie wejście w laptopie lub blaszaku?

tzn. jakie wejscie?? Usb?? jak działą czytnik karty? o może takie pytanie zadam?że wkład sie karte i ten odczytnik wkłada sie podpiety do Usb… jak to … działa?

A KARTĘ MAM SDHC 4 GB

Nooo ok masz takie wejście w laptopie?

krzych1921 Wywal oprogramowanie które było do łączenia się z aparatem, uruchom ponownie komputer, podłącz aparat przez usb, znajdź go w menadżerze urządzeń i usuń. Odłącz aparat i podłącz ponownie, zainstalują się domyślne sterowniki os’u i apart powinien być dostępny przez “Mój komputer” analogicznie do pendrive’a itp.

wogóle mi nie czyta aparatu! !!

jesli wgóle nie czyta aparat na MoimKomputerze to czy ten czytnik kart którego cchiałbym zakupićewentualnie by był do czegoś wogóle potrzebny?