Problem z odczytaniem APARATU!

(Krzychkudajczyk) #1

Na moim aparacie .. tzn. na Komputerze po włączeniu programu po którym powinny się wyświetlić zdjęcia oraz filmy(AVI) ale stało się inaczej i ukazał się błąd w którym napisane zostało takie sformuowanie"Cannot dected camera.Check connection to camera, than retry"?? CZY MOŻECIE MI TO WYJAŚNIĆ CO MOŻE BYĆ NIE TAK..Aha mój Aparat to Canon powershot SX 100IS" [-o<

(Alien279) #2

Jaki to program?

(Krzychkudajczyk) #3

program ten jest to...CAMERA WINDOW.. I BARDZO PROSIŁBYM KOGOŚ JAK WOGÓLE ZOBACZYĆ TE ZDJECIA I FILMY NA KOMPIE.. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC :!:

(Alien279) #4

Nie pojawia się w Mój komputer Dysk wymienny, obok napędów?

(Krzychkudajczyk) #5

NIE NIESTETY NIE!!

(Xxtekenxx) #6

Aaa masz może adapter do kart pamięci?

bo myśle że przez ten program wiele nie zdziałasz :expressionless:

(Krzychkudajczyk) #7

ADAPTER DO KART .. a co to jest?.... A nie można wyświetlić zdjęc w inyym programie>?

a czy czytnikiem kart moglbym cos zdziałać?

(Xxtekenxx) #8

no właśnie chodzi mi o czytnik :smiley:

sorry za pomyłkę

jasne że tak ja tylko w taki sposób dostaje się do zdjęć bądź filmów zapisanych na karcie pamięci :smiley:

(Krzychkudajczyk) #9

ale ten czytnik Byle jaki..? i czy ten czytnik zawsze będzie działać z tym Aparatem . możesz wytłumczyć mi.. jak sięobsługiwać czytnik z aparatem?Jak to jest.. bo wiesz.. ja w tych sprawach"Niekumaty" :smiley: Dzieki i Pozdrawiam

(Xxtekenxx) #10

no więc tak zacznijmy od początku

jaki masz czytnik i jakie karty pamięci obsługuje? :smiley:

jaką kartę pamięci masz w aparacie? :stuck_out_tongue:

(Krzychkudajczyk) #11

Tzn. Tak czytniku narazie nie mam.. a Karta.. Poczekaj juzci mówię:SAN DISK SDHC CARD 4 GB, lock

(Krzychkudajczyk) #12

POMÓŻCIE! !!

(Krzychkudajczyk) #13

ZNA KTOŚ SIĘ NA TYM?

(Xxtekenxx) #14

aha...

a masz może takie wejście w laptopie lub blaszaku?

(Krzychkudajczyk) #15

tzn. jakie wejscie?? Usb?? jak działą czytnik karty? o może takie pytanie zadam?że wkład sie karte i ten odczytnik wkłada sie podpiety do Usb.. jak to .. działa?

(Krzychkudajczyk) #16

A KARTĘ MAM SDHC 4 GB

(Xxtekenxx) #17

Nooo ok masz takie wejście w laptopie?

(Mariosti*) #18

krzych1921 Wywal oprogramowanie które było do łączenia się z aparatem, uruchom ponownie komputer, podłącz aparat przez usb, znajdź go w menadżerze urządzeń i usuń. Odłącz aparat i podłącz ponownie, zainstalują się domyślne sterowniki os'u i apart powinien być dostępny przez "Mój komputer" analogicznie do pendrive'a itp.

(Krzychkudajczyk) #19

wogóle mi nie czyta aparatu! !!

(Krzychkudajczyk) #20

jesli wgóle nie czyta aparat na MoimKomputerze to czy ten czytnik kart którego cchiałbym zakupićewentualnie by był do czegoś wogóle potrzebny?