Problem z odczytaniem płyty z grę EA Classic BFBC2

Witam, otóż mój problem wygląda następująco:

Wkładam płytkę z grą do stacji dysków ,stacja dysków cały czas pracuje, a gdy wchodzę w mój komputer i w stacje dysków nic w niej nie ma, tylko ładuje się zielony pasek na górze (ścieżka np. Komputer > Stacja dysków DVD RW (E:) BFBC2 > ) i staje przy tym iksie :frowning: Czy da się coś z tym zrobić ? Wybuliłem na tą grę 50 zł i nie chce żeby ta kasa się zmarnowała.

Ps. Tą grę kupiłem kilka miesięcy temu i normalnie chodziła.

są dwie możliwe przyczyny, albo nośnik się uszkodził albo napęd, sprawdź na innym komputerze to się przekonasz czy działa, poza tym

po co ta dramaturgia, mamy ere cyfrową, po prostu ściągnij sobie gre przez origin i po kłopocie, ta płyta nie jest ci do niczego potrzebna.

Ok postaram się to w najbliższym czasie sprawdzić. Przez Orgin ? Nie wiem jak to sie robi ale zobaczę i może coś wykombinuję :smiley:

skoro masz oryginalną gre to musiałeś ją przypisać do konta origin inaczej w ogóle nie mógłbyś grać więc wejdz w biblioteke origin, najedź na gre i kliknij pobierz i po problemie.

hmm… nic sobie nie przypominam, żeby było coś takiego. Grę kupowałem normalnie w mediamarkcie.

Ta gra nie wymagała jeszcze Origina, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją do niego dodać. Wtedy nie będzie potrzebna płyta, grę będziesz mógł zainstalować bezpośrednio z sieci.

Wpisałem klucz i wyskoczyły mi 2 opcje :

-BFBC2 (języki)

-BFBC2 Cyfrowa Edycja Specjalna (jeżyki)

Co mam wybrać ?

Sam zdecyduj. Zobacz czy ta edycja specjalna nie ma jakichś bonusów.

Jakimś cudem odczytało płytę i właśnie instaluję :smiley: .