Problem z odczytem plyt

Zaczne od poczatku…Zainstalowalem sobie steam’a gram w Csa i mam lagi ktos mi podpowiedzial ,zebym wcisnal Ctrl+Alt+Delete i w Procesach zanalazl hl.exe badz hdl.exe (nie pamietam dokladnie) i (cos) zmienil z normalnego poziomu na niski to lagow nie powinno byc…Tak tez zrobilem zmienialem z normalnego na niski pozniej na wysoki znowu na niski…Ostatnio przy wcisnieciu Ctrl+… w Procesach nie widze tego (hl badz hdl.exe) a przy wylaczaniu komputera pojawil mi sie komunikat program hl bardz hdl.exe nie odpowiada…i zastanawiam sie czy to wlasnie dlatego przestalo mi czytac plyty bo z tym programem cos nie tak…jakies pomysly??? Thx

Żadnych płyt nie czyta? Nic, a nic??

Wątpię, żeby to była wina tych priorytetów.

zawsze możesz sprawdzić i zainicjować te procesy które wyłączyłeś przez menedżera zadań i nowe zadanie. Ja również wątpię by to było tym spowodowane.

Ja miałem problemy z CD i musiałem przepiąć kable na inny slot -> spróbuj nie zaszkodzi :slight_smile:

hl.exe is a part of the Half Life series of computer games, and is a main executable of the series. This is a non-essential process. Disabling or enabling it is down to user preference.

Po polskiemu: :wink:

hl.exe jest częścią serii gier Half-Life i głownym plikiem wykonawczym serii gier. To jest plik niesystemowy, uruchamianie lub wyłączanie na życzenie użytkownika.

Tak więc nie bardzo wiem, co ustawianie priorytetów ma coś wspólnego z brakiem odczytu płyt.

Wyczyśc napęd CD/DVD (co tam masz?? :wink: ) płytą czyszczącą, sprawdź podłączenia do MoBo. :wink:

piwellooo , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.