Problem z odczytem plyt


(Hubertus 88) #1

Zaczne od poczatku...Zainstalowalem sobie steam'a gram w Csa i mam lagi ktos mi podpowiedzial ,zebym wcisnal Ctrl+Alt+Delete i w Procesach zanalazl hl.exe badz hdl.exe (nie pamietam dokladnie) i (cos) zmienil z normalnego poziomu na niski to lagow nie powinno byc...Tak tez zrobilem zmienialem z normalnego na niski pozniej na wysoki znowu na niski...Ostatnio przy wcisnieciu Ctrl+...... w Procesach nie widze tego (hl badz hdl.exe) a przy wylaczaniu komputera pojawil mi sie komunikat program hl bardz hdl.exe nie odpowiada...i zastanawiam sie czy to wlasnie dlatego przestalo mi czytac plyty bo z tym programem cos nie tak...jakies pomysly??? Thx


(adam749) #2

Żadnych płyt nie czyta? Nic, a nic??

Wątpię, żeby to była wina tych priorytetów.


(janki111) #3

zawsze możesz sprawdzić i zainicjować te procesy które wyłączyłeś przez menedżera zadań i nowe zadanie. Ja również wątpię by to było tym spowodowane.

Ja miałem problemy z CD i musiałem przepiąć kable na inny slot -> spróbuj nie zaszkodzi :slight_smile:


(greh) #4
hl.exe is a part of the Half Life series of computer games, and is a main executable of the series. This is a non-essential process. Disabling or enabling it is down to user preference.

Po polskiemu: :wink:

hl.exe jest częścią serii gier Half-Life i głownym plikiem wykonawczym serii gier. To jest plik niesystemowy, uruchamianie lub wyłączanie na życzenie użytkownika.

Tak więc nie bardzo wiem, co ustawianie priorytetów ma coś wspólnego z brakiem odczytu płyt.

Wyczyśc napęd CD/DVD (co tam masz?? :wink: ) płytą czyszczącą, sprawdź podłączenia do MoBo. :wink:


(sdar) #5

piwellooo , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.