Problem z odinstalowaniem AVK

Mam problem z odinstalowaniem AVK,przy każdej próbie pokazuje się komunikat’'Błąd wyodrębniania plików obsługi:Nie można odnaleźć określonego pliku.

Spróbuj usunąć ręcznie, jeżeli nie będzie się dało skorzystaj z programu Unlocker 1.8.7. A resztki wyczyść programem CCleaner

Tak jak p/w pisze @LuX^.

Możesz jeszcze sprawdzić usuwanie w ,trybie awaryjnym" a następnie użyć CCleanera :

U góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znależć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

Zastosowałem Unlocker i później CCleaner ,niestety przy próbie instalacji kasperskiego wykrywa on AVK i nie potrafi go odinstalować,pojawia się wciąż ten sam komunikat.

Może wypadałoby podać, czy ten AVK, to Antywirus, czy Internet Security?

Problem w tym ,że AntiVirenKit wciąż widnieje w aplecie i za ch…e nie mogę go z tamtąd wyrzucić :frowning:

Usuń ten program przy pomocy tego: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … tall+4.9.1

No cóż uzyskanie od Ciebie podstawowych informacji jest chyba niemożliwe, a oczekujesz, aby udzielić Ci konkretnej pomocy.

W takim razie zrób tak:

Otwórz Notatnik i wklej do niego:

SC STOP AVKWCtl

SC DELETE AVKWCtl

SC STOP AVKService

SC DELETE AVKService

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> Zapisz jako FIX.BAT i następnie klikij dwa razy na ten plik.

Następnie pobierz narzędzie Windows Installer CleanU** p** uruchom go i zobacz, czy na liście widnieje AVK, jeżeli tak, to zaznacz go i kliknij Remove.

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc:) ,w tym wypadku wskazówki Barnaby okazały się najwłaściwsze.Pozdrawiam wszystkich.