Problem z odinstalowaniem CA Professional Firewall - pomocy!

Witam,

Zainstalowałem pobrany z Waszej strony program CA Professional Firewall. Podczas instalacji wyskoczył dziwny alert, z tego co pamiętam o niemożności zainstalowania. Można było jedynie kliknąć OK, co też uczyniłem. Następnie program doszedł do końca instalacji. Przy każdym włączeniu się wyskakuje informacja o potrzebie wykupienia licencji. Wszystkie opcje programu są wyłączone, mimo, że mała to być wersja testowa. Ale nie w tym mój problem. Chciałem program odinstalować - nie da się. Wyskakuje informacja, że trzeba albo przeinstalować na nowo, albo wykasować przez panel sterowania. Problem w tym, że pierwszej opcji nie da się wykonać, a w panelu sterowania w programach zainstalowanych na komputerze nie figuruje ów program. Czy ktoś byłby tak dobry i pomógł mi pozbyć się programu? Chcę go tylko odinstalować… Proszę o pomoc, bo jest on nieznośny - wciąż wyskakują okienka i alerty…

Dysk C - program files znaleśc folder od tego programu i usunąc ręcznie.

Pobrac program http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +v2.22.968

zainstalowac i przeskanowac.Usunąc wpisy rejestru które znajdzie.

Restart kompa gotowe :slight_smile:

Czyli usunąć ręcznie cały folder i następnie cleanerem?

Bo jeśli tak, to pojawia się kolejny problem - przy próbie wykasowania folderu wsykakuje okno o odmowie dostępu… Ja się na tym nie znam, więc proszę o pomoc

edit:

To już stało się nieznośne: przy każdym starcie systemu podczas logowania wyskakuje okienko instalacji windows. po odczekaniu dluzszej chwili wyskakuje alert, ze nie mozna bylo znalesc plikow instalatora CA Professional. No nie można, bo próbowałem zgodnie z rada skasowac folder, co nie udalo sie w calosci. Już nie wiem co robić. Prosze o pomoc!

marecki87 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.