Problem z odinstalowaniem gry GTA IV-EFLC

Usunąłem swoje GTA 4 ale ikonka w panelu sterowania została.Próbowałem zainstalować jeszcze raz grę ale gdy wyskoczyło okienko instalatora miałem do wyboru opcje naprawy i usunięcia ale już ją usunąłem.Wybierając opcje 1 lub 2 było to samo-pasek instalacji i odinstalacji przeskakiwał od razu na koniec chociaż gra instalowała się 30 min. Proszę o pomoc.

Mój komputer

Windows XP sp3

AMD Athlon 7750 2,70ghz

Palit GeForce 9600GT

4Gb RAM

  • najnowsze sterowniki

Usuń Rockstar Social Club , usuń wszystkie foldery po grze z ProgramFiles/Dokumenty/AppData. Możesz również wykonać ZWOLNIENIE LICENCJI (GTAEFLC_Revoke.zip)

Otwórz edytor rejestru > rozwiń drzewko : HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\>Uninstall< nakliknij i znajdź Rockstar/GTA 4 EFLC > prawy myszki na tym > usuń.

Nie pomogło - to samo

Pobierz GeekUninstaller > uruchom kliknij prawym myszki GTA 4 > Usuń program wymuszone.

Jak to nic nie da uruchom Geek znowu >kliknij prawym myszki GTA 4 > Wpis w rejestrze > Skasuj wpis spod prawego / lub wybierz Usuń wpis z listy.

Wyloguj się z systemu/Zaloguj

Dzięki Łukash mógłbym pocałować cię w usta z ten wpis :smiley: Oczywiście żartuję :wink: