Problem z odinstalowaniem Mozilli

Nie potrafię zrozumieć dlaczego po odinstalowaniu Mozilli,po ponownym uruchomieniu komputera znów pojawia sie w programach.Wczoraj odinstalowałem Mozille i zainstalowałem Secunie.Dziś rano wlączam komputer a Mozilla znów widnieje zarówno na pupicie jak i na liście programów.Nie widze za to Secunii w dolnym pasku jak ten ikony Kasperskiego.Dopiero po restarcie pojawił sie Kasperski.Mozille oczywiście probówałem odinstalować raz jeszcze ale za każdym razem gdy uruchamiam kompa,wraca.Jest to wersja 3.6.24.Nie wiem zresztą skąd,bo przecież po pojawieniu sie wersji 4.0 i kolejnych dokonywałem aktualizacji.Robiłem skan Kasperskim i Malwarebytes ale niczego nie znalazłem.

Dziękuję za wszystkie wskazówki.

Może wyłącz przywracanie systemu (usuń punkty przywracania).

Spróbuj też deinstalacji w trybie awaryjnym.

Wszystkie punkty przywracania systemu usunąłem.Zresztą robię to raz na dwa tygodnie.Ccleaner-Narzędzia-Przywracanie systemu.Zostaje tylko jeden punkt ,ten ostatni.Tego dla bezpieczeństwa się nie usuwa.A w trybie awaryjnym nie próbowałem,nie wiem zresztą jak się to robi.

Zaraz po włączeniu przycisku POWER na obudowie komputera wciskaj F8, powinna pojawić się lista w jaki sposób chcesz uruchomić komputer m.in. będzie tam tryb awaryjny.

Odinstalować należy w panelu sterowania opcja dodaj usuń programy w winxp a w win7 panel sterowania i odinstaluj program, jeśli zrobiłeś to powyższą metodą i przy odinstalowaniu nie wyskoczył Ci błąd prawdopodobnie udało Ci się odinstalować. Po ponownym uruchomieniu komputera zapewne wyświetla Ci się do wyboru menu:

Należy wybrać drugą opcję, albo przy wyborze trybów uruchomieniowych wybrać “Uruchom system normalnie” Wtedy nie powinno być tego typu problemu. Lecz jeśli będzie się on powtarzał wówczas warto usunąć też ostatni punkt przywracania, bo najprawdopodobniej może się z niego przywracać, a jeśli to nie pomoże proszę o log OTL