Problem z odinstalowaniem opery

(Norbert1212) #1

Cześć, postanowiłem poradzić się Was na forum gdyż ja już nie mam pomysłu. Opera od jakiegoś czasu zaczęła mi źle działać tzn ma kłopoty z youtube i cały czas jak ją uruchamiam działa w takim jakby trybie pełnoekranowym (ale to nie jest tryb pełnoekranowy). Nie widać paska startu i tej belki na górze. Odinstalowałem ją i ściągnąłem nową z naszego portalu. Po instalacji nowej wersji wszystko super działa i wogóle (pełna euforia). Do czasu aż nie zamknąłem programu i nie otworzyłem jeszcze raz, gdyż wtedy znowu moim oczom ukazała się ta "stara Opera". Mówię dobra zainstalowałem CCleaner zrobiłem nim porządki później Totall Uninstall 6 odinstalowałem Opere, zainstalowałem ponownie, wszystko pięknie chodzi, wyłanczam , włanczam a tu znowu ta stara :frowning: (szok). może ma ktoś jakiś pomysł ? Dodam jeszcze że mam windows 7 home profesjonal i operę zawsze instalowałem w domyślnych katalogach więc niemam raczej dwóch wersji zainstalowanych .

(Rradek22) #2

RevoUninstaller tym usuń i usuwanie zaawansowane, czy jak tam jest

Po usuwaniu masz dalsze opcje i usuwasz resztę folderów i plików co pozostały

(Norbert1212) #3

Próbowałem. Nic to nie dało nadal muszą zostawać jakieś katalogi czy coś.

(Le_mar) #4

Resetowanie ustawień przeglądarki

Od czasu do czasu możesz wyczyścić historię przeglądania, czyli: O-> ustawienia-> Wyczyść historię przeglądania…, zaznacz wszystko oprócz haseł i ok (mogą zostać zresetowane ustawienia niektórych rozszerzeń).

(Norbert1212) #5

dzięki wielkie pomogło :wink: