Problem z odinstalowaniem sterowników Speed touch

Witam serdecznie z problemem rozłączania Neo borykam się od 4 mc tzn codziennie po kilka razy zostaję rozłączony z netem. Następnie pojawia się komunikat o błędzie 680. Zgłaszałem to wielokrotnie ale żadnej poprawy ostatnio monter powiedział że być może to wina modemu ( jak w temacie)Chciałbym odinstalować sterowniki ale w żaden sposób nie mogę tego zrobić. Dlatego proszę o radę jak je usunąć?

Jak to nie możesz ich wywalić?? Dodaj\usuń programy > speedtouch > odinstaluj.

Tak robię i nic klikam a nic się nie dzieje tylko mrugnie cała strona próbowałem też Cclanerem usuną też nie można

A odłączony masz chociaż modem jak chcesz je odinstalowć??

Oczywiście! !!

A z trybu awaryjnego próbowałeś je wykurzyć??

Kurcze o tym nie pomyślałem. W międzyczasie rozłączyłem kartę sieciową może jest jakiś konflikt pomiędzy modemem a nią .Tak przynajmniej wyczytałem w poście na temat błędu 680. Jeśli dalej bedzie następowało rozłączanie wtedy tryb awaryjny i spróbuje odinstalować stery.

uruchom ponownie kompa f8 - tryb awaryjny i usuwaj ! :):wink:

Dzięki poszło jak z płatka w międzyczasie odłączyłem telefon i połączyłem modem bezpośrednio do gniazdka bez filtra i póki co nie pojawia się problem błędu 680 i rozłanczania netu.

Telefon podłączasz przez filtr, a modem to bezpośrednio pod kabel i NIGDY W ŻYCIU NIE PODŁĄCZAJ MODEMU PRZEZ FILTR!.

Znaczy chyba coś pomyliłem bo mam w gniazdku jedno wyjście i do tego wyjścia wpiąłem taki jakby rozdzielnik gdzie u góry ma dwa gniazda i dopiero do tych gniazd wpiąłem telefon a do drugiego net. Ale póki co wywaliłem ten rozdzielnik

Zrób tak jak tu.

Co do reinstalacji systemu to czlowiek mial racje. Normalnie system powinien usunac stery i po problemie. Gdy tego nei chce zrobic to juz problem windy.

Narzie nie mam tego rozdzielnika z telefonu i tak nie korzystam zobaczymy co bedzie sie działo.

No coś nieprawdopodobnego najpierw odinstalowałem stare stery od Speed touch następnie zainstalowałem ponownie. Niestety dalej wyskakuje mi błąd 680 i ciach netu nie ma. Teraz chciałem całkowicie wywalić stery i wgrać od Sagema ale nawet w trybie awaryjnym nie mogę usuną sterów thomsona tylko nie piszcie że format potrzebny. Podczas odinstalowania pokazuje się okienko procesu a następnie wyskakuje taki komunikat

beznazwy1vy1.jpg

i taki

beznazwy2nn4.jpg

Mam identyczny problem.Jeżeli ma ktoś jakieś sugetie to proszę o pomoc.Scenariusz identyczny,te same komunikaty co u manfreda1. Dodam tylko, że jak próbuje zainstalowac stery w obecnym stanie wyskakuje komuniat :Odinstalowanie lub ulepszenie jest niemożliwe z powodu braku interfejsu użytkownika.Ajak podłącze modemtosłychac tylko dzwieki podłączenia i odłączenia na przemian, a w menadżerze urzadzeń lista cały czas się odświerza ale nie pokazuje modemu.

Niestety nikt Ci nie pomoże mi pomógł format peceta innej rady nie ma

Nie cierpię tego! - ale cóż…? Dzięki za odzew manfred1

Co do problemu manfred1 to z tego komunityku wynika, że jesteś połączonby z netem więc najlepiej wyłącz kompa i odepnij modem, włącz i usuń.

No cóż teraz już po sprawie bo zrobiłem format ale powiem szczerze sam nie wiem czy tak nie próbowałem nie mniej dzięki. Przy najmniej się formata nauczyłem robić :wink: