Problem z odinstalowaniem WMP11

(Anonymous Dreams) #1

Mam problem z odinstalowaniem angielskojęzycznej wersji WMP11, konieczne są mi do tego pliki instalacyjne (tworzone podczas instalacji WMP11)z katalogu Windows - które w ramach systematycznego czyszczenia usunąłem :slight_smile: :

Niezbędny jest mi katalog o nazwie:

NtUninstallwmp11

Czy znajdzie się ktoś tak miły, kto mógłby przesłać linka ze spakowanym katalogiem na priva albo wystawić linka na forum.

PS. Pomóżcie koledzy bo juz nerwy mi puszczają z tym odinstalowaniem WMP11 EN.

(Mireczek) #2

Spróbuj zainstalować na nowo wersję angielską, a później ją usuniesz normalnie. Instalator powinien utworzyć brakujące pliki.

(Anonymous Dreams) #3

Właśnie w tym problem, że nie utworzył :frowning:

(Brunus) #4

Użyj Smarty Uninstaller pro i funkcji "usuń siłowo" :slight_smile:

(Anonymous Dreams) #5

Czy odinstalowałeś w ten sposób WMN11....i skończyło się to szczęśliwie:) WMP jest głęboko zintegrowany z Windowsem ... w przypadku niepowodzenia nie uśmiecha mi się reinstal systemu :slight_smile:

PS. Kurczę .... nikt nie ma tych plików do podzielenia się z kolegą :slight_smile:

(Brunus) #6

Tak,odinstalowałem bez problemu(przy jakimś jednym komponencie,nie pamiętam którym,użyłem "deinstalacji siłowej"...).System po tym był stabilny.Ale bez odtwarzacza...Mi to jednak w niczym nie pomogło.Chciałem zainstalować WMP11PL,bo instalacja NA wersje ang. nic nie dała..tzn. dalej był ang.Mimo jednak deinstalacji wersji ang. i instalacji wersji PL dalej mam po ang.To by wskazywało,że jednak Smarty coś pominął...Ale możesz spoko spróbować...

(Anonymous Dreams) #7

Udało się odinstalowałem...zainstalowałem wersję polskojezyczną i ...

Rozumiem...a teraz jestem skazany do końca życia na wersję angielskojęzyczną :slight_smile:

... co za badziewie

(Mireczek) #8

Jeszcze mi się coś przypomniało. W programie XPAntiSpy jest opcja Umożliw deinstalację Windows Media Playera. Może to coś pomoże ?

(Anonymous Dreams) #9

Dzięki za wszelką pomoc. Niestety wszystkie metody zawiodły, wskazana przez Ciebie również.

Ale program udało mi się w końcu odinstalować i zainstalować nową wersję – notabene chyba ze 20 razy - wszystko jedno jaką i tak zawsze było po angielsku. :slight_smile:

Wreszcie skończyło się to ciągłymi zwisami WMP11. ... i obciążeniem procka do 80%,…. i już zacząłem tęsknić za wersją angielską....

Wydaje mi się, że problem tkwi w plikach, które pozostają w katalogu Program files/Windows Media Player i których nie da się w żaden sposób usunąć, (próbowałem na 50 sposobów... juz się zastanawiałem czy nie przeedytować dysku ołówkiem :?) bo każdy z plików po 5 sekundach wraca.

w desperacji podmieniłem pliki z tego katalogu (WMP11) na pliki WMP10 skutek - mam w systemie sprawnie działającą WMP11 .... oczywiście angielskojęzyczną.... i mam to gdzieś nie dotykam się już do tego gówna.

:?

(Agatonster) #10

chat

Temat był dość szeroko omawiany w tym wątku tam też przy końcu, chcąc korzystać z wersji spolonizowanej, znajdziesz rozwiązanie.

Pozdrawiam

(mysz 1) #11

Wejdz na dysk na kturym masz zainstalowanego XP , otwórz Windows , masz tam foldery unistal WMP 11 . Otwórz folder , potem następny folder i uruchom deinstalator. Postąp tak z kaźdym co ma unistal 11.

Porestarcie WMP powinen powrucić do 10 . Nie podaje dokładnej nazwy folderów dlatego ze piszę na Macu

(Anonymous Dreams) #12

Dzięki Panowie za pomoc, ale wszystkie metody również opisywane w na forum ( Agaton i mysz1 - dzieki przećwiczyłem to 5 razy).

Zawiodły :cry:

(Agatonster) #13

chat

Ale ja miałem na myśli komentarze do newsa vortalowego na temat WMP 11PL , tam jest opisane rozwiązanie problemu - mnie i userowi zakładającemu tamten temat pomogło - z tym się zapoznałeś ?

Pozdrawiam

(mysz 1) #14

Jeśli foldery unistal WMP 11 znikneły z Windows sprubuj zainstalować

WMP 10.pl

(Anonymous Dreams) #15

Agaton

Czytałem, walczyłe ... i nic. :frowning:

(Fizol00) #16

Chat -miałem ten sam problem i mnie się udało. Po kolei: (co może być trudne, bo szarpanina trwała długo i wiele czynności powtarzałem)

1. Skorzystałem z rad, o których pisał Agaton ..... i nic.

2. Usunąłem z folderu WMP wszystkie pliki, które "dały się usunąć"

3. Rozpakowałem tam instalkę WMP10 (bezpośrednia instalacja nie powiodła się("zainstalowana jest nowsza wersja oprogramowania..")

4. Uruchomiłem "wmplayer" i w efekcie.. powróciła wersja 10!

5. Chciałem wprost z instalki zainstalować WMP11pl i ... porażka("nie można dokończyć instalacji..") Co ciekawe próba odpalenia wersji angielskiej powiodła się, ale próba wysofania do wersji 10 już nie (w rezultacie musiałem zaczynać od początku)

6. Rozpakowałem tą instalkę w osobnym folderze i przeniosłem całą zawartość do WMP nie zamieniając plików o tej samej nazwie (może trzeba było, ale ja tego nie zrobiłem). Pozostawiłem tylko "wmp11",który jeszcze dodatkowo rozpakowałem.

7. Rozpocząłem od instalacji wmfdist11,co się udało.

8. Podmieniłem wmplayer(10) na wmplayer(11pl) (z tego osobnego folderu), otworzyłem i podczas instalacji padły pytania o zamianę plików (na pewno był tam "wmploc.dll") z wersji10 na 11- zamieniłem na 11pl.

9.....i nie jestem pewny,czy po p.8, czy przed ponownie odpaliłem nierozpakowaną instalkę WMP11pl, bo napewno pojawiło się sprawdzanie legalności..

I to chyba wszystko (mam nadzieję,że nie namieszałem.Pewnie nie jest to rozwiązanie profesjonalne (dublujące się, niepotrzebne pliki), niestety jestem początkujący..

Pozdrawiam!

(Anonymous Dreams) #17

Podmieniałem co się dało...

aż w końcu mój komputer zmienił się w ten z "Lost" - ów ... tylko znak zachęty :o

a teraz to już chyba tylko system pozostał mi do podmiany :slight_smile: ale dzięki za pomoc.

Aktualnie odpalają mi się dwa WMP11 a po 5 sekundach wiszą.

"Może nie profesjonalne" .... ale skuteczne ! i to najważniejsze. :slight_smile: