Problem z odinstalowaniem

Witam wszystkich! Mam pewien problem - miałem zainstalowaną grę Battlefield i przez pomyłkę usunąłem folder z grą - a w dodaj i usuń programy gra wciąż pozostaje - i nie da się tego usunąć. Od nowa zainstalować jej też nie mogę bo wyskakuje komunikat że jest zainstalowana. Jak można to naprawić? Jest jakiś dobry program? Pozdrawiam

uzyj programu jv16 PowerTools 1.4.1.248 (PL)

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=509

Coś nie tak powinna się nadinstalować.

Najpierw ręcznie wyrzuć wszystko co związane z grą ,uważaj abyś nie usunął czegoś innego.

Może płyta instalacyjna gry ma deinstalator spróbuj poszukać i z niej odpal usuwanie.

Jak nic trzeba czyścić rejestr.

Jak masz włączoną funkcje przywracania systemu to przywróć go jak było dobrze.

Właśnie że nie. Jak usuniesz pliki jakiegoś programu to zostają wszystkie wpisy w rejestrze. Wystarczy wyszukać wszystkie wpisy w rejestrze które dotyczą tego programu i je usunąć , ewentualnie po tym zabiegu zainstalować ponownie. :smiley:

Wejdź do rejestru (polecenie regedit) START->URUCHOM->wpisz regedit. Następnie kliknij klucz HKEY_LOCLA_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall kliknij dwukrotnie ten klucz i przeszukaj liste kluczy aż znajdziesz taki który odpowiada usuniętemu programowi, w tym wypadku grze (chociaż część nazwy) kliknij te nazwe i sprawdź w prawym okienku czy ten klucz jest faktycznie od tej gry. Jeżeli tak kliknij go prawym przyciskiem myszki i wybierz USUŃ. Następnie w doadj lub usuń programy zobacz czy naprawdę zniknęła. Chociaż to dziwne bo zazwyczaj windows sam wykrywa że folderu z aplikacją nie ma i proponuje usunięcie wpisu na liście dodaj lub usuń programy

A co do tego dobrego programu to polecam YourUninstaler! :slight_smile:

Pozdrawiam! Casta powraca :slight_smile:

darmowy RegCleaner