Problem z odinstalowaniem

(Balos) #1

Witam wszystkich! Mam pewien problem - miałem zainstalowaną grę Battlefield i przez pomyłkę usunąłem folder z grą - a w dodaj i usuń programy gra wciąż pozostaje - i nie da się tego usunąć. Od nowa zainstalować jej też nie mogę bo wyskakuje komunikat że jest zainstalowana. Jak można to naprawić? Jest jakiś dobry program? Pozdrawiam

(Xiao19) #2

uzyj programu jv16 PowerTools 1.4.1.248 (PL)

(JNJN) #3

Coś nie tak powinna się nadinstalować.

Najpierw ręcznie wyrzuć wszystko co związane z grą ,uważaj abyś nie usunął czegoś innego.

Może płyta instalacyjna gry ma deinstalator spróbuj poszukać i z niej odpal usuwanie.

Jak nic trzeba czyścić rejestr.

Jak masz włączoną funkcje przywracania systemu to przywróć go jak było dobrze.

(lazikar) #4

Właśnie że nie. Jak usuniesz pliki jakiegoś programu to zostają wszystkie wpisy w rejestrze. Wystarczy wyszukać wszystkie wpisy w rejestrze które dotyczą tego programu i je usunąć , ewentualnie po tym zabiegu zainstalować ponownie. :smiley:

(Mbartek) #5

Wejdź do rejestru (polecenie regedit) START->URUCHOM->wpisz regedit. Następnie kliknij klucz HKEY_LOCLA_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall kliknij dwukrotnie ten klucz i przeszukaj liste kluczy aż znajdziesz taki który odpowiada usuniętemu programowi, w tym wypadku grze (chociaż część nazwy) kliknij te nazwe i sprawdź w prawym okienku czy ten klucz jest faktycznie od tej gry. Jeżeli tak kliknij go prawym przyciskiem myszki i wybierz USUŃ. Następnie w doadj lub usuń programy zobacz czy naprawdę zniknęła. Chociaż to dziwne bo zazwyczaj windows sam wykrywa że folderu z aplikacją nie ma i proponuje usunięcie wpisu na liście dodaj lub usuń programy

A co do tego dobrego programu to polecam YourUninstaler! :slight_smile:

Pozdrawiam! Casta powraca :slight_smile:

(inż. Piniol) #6

darmowy RegCleaner