Problem z odinstalowanym programem


(Lukemeng) #1

witam.Zainstalowałem program pod vista na laptopie na którym mam recovery partition.Wersja programy była czasowa więc po 30 dniach przestała działać.Miałem w planie przeinstalować windę i tak tez zrobiłem.Myślałem że instalacji na świeżej Viście nie będę miał problemu z ponownym zainstalowaniem tegoż programu a tu??? lipa. Dane poprzedniej instalacji zostały gdzieś w rejestrach zapisane i nie mogę zainstalować tego programu.

Przy instalacji pytał się mnie instalator o to czy ma zachować istniejące pliki i ustawienia gdzie oczywiście zanegowałem.

Co mam zrobić żebym mógł ponownie zainstalować ten program?Czy jak np. zainstaluje na nowo świeżą vise z płyt dvd BACKUP (takie sobie utworzyłem zaraz o kupnie zgodnie z zaleceniami Visty)

czy jest możliwość wyczyszczenia partycji RECOVERY ze zbędnych informacji?

czekam na porady.


(floyd) #2

Jeżeli jest to zabezpieczenie jakie stosowane jest np. w photoshopie do żadne formatowanie czy czyszczenie partycji RECOVERY nie pomoże. Pomogła by wymiana twardego dysku na nowy.:slight_smile:


(Jonek29) #3

Ciekawe co mówisz, bo w takim razie po formacie całego dysku gdzie niby przechowywane są te informacje o użyciu triala.


(Lukemeng) #4

a jakie to zabezpieczenie stosuje fotoszop? Nie bardzo mi się w to chce wierzyć.Po głębokim formatowaniu na dysku zostaje czysta powierzchnia nie mówiąc o plikach sytemowych które zawsze po formacie zajmują jakąś część hdd


(Jonek29) #5

Właśnie dlatego sądzę że to raczej jakiś mit niż fakt.


(Lukemeng) #6

jeszcze chyba nikt takiego czegoś nie wymyślił.


(Jonek29) #7

Rozumiem jakby Trial musiał się łaczyć z internetem przy pierwszym uruchomieniu, wtedy np. na serwerze byłyby dane o komputerze który wcześniej korzystał, chociaż nie wiem czy dozwolone jest pobieranie takich danych.