Problem z odinstalowanym programem

witam.Zainstalowałem program pod vista na laptopie na którym mam recovery partition.Wersja programy była czasowa więc po 30 dniach przestała działać.Miałem w planie przeinstalować windę i tak tez zrobiłem.Myślałem że instalacji na świeżej Viście nie będę miał problemu z ponownym zainstalowaniem tegoż programu a tu??? lipa. Dane poprzedniej instalacji zostały gdzieś w rejestrach zapisane i nie mogę zainstalować tego programu.

Przy instalacji pytał się mnie instalator o to czy ma zachować istniejące pliki i ustawienia gdzie oczywiście zanegowałem.

Co mam zrobić żebym mógł ponownie zainstalować ten program?Czy jak np. zainstaluje na nowo świeżą vise z płyt dvd BACKUP (takie sobie utworzyłem zaraz o kupnie zgodnie z zaleceniami Visty)

czy jest możliwość wyczyszczenia partycji RECOVERY ze zbędnych informacji?

czekam na porady.

Jeżeli jest to zabezpieczenie jakie stosowane jest np. w photoshopie do żadne formatowanie czy czyszczenie partycji RECOVERY nie pomoże. Pomogła by wymiana twardego dysku na nowy.:slight_smile:

Ciekawe co mówisz, bo w takim razie po formacie całego dysku gdzie niby przechowywane są te informacje o użyciu triala.

a jakie to zabezpieczenie stosuje fotoszop? Nie bardzo mi się w to chce wierzyć.Po głębokim formatowaniu na dysku zostaje czysta powierzchnia nie mówiąc o plikach sytemowych które zawsze po formacie zajmują jakąś część hdd

Właśnie dlatego sądzę że to raczej jakiś mit niż fakt.

jeszcze chyba nikt takiego czegoś nie wymyślił.

Rozumiem jakby Trial musiał się łaczyć z internetem przy pierwszym uruchomieniu, wtedy np. na serwerze byłyby dane o komputerze który wcześniej korzystał, chociaż nie wiem czy dozwolone jest pobieranie takich danych.