Problem z odnalezieniem pliku z filmem!

Witam mam pewien problem otóż zaimportowałem film do pr.Nero Vision 4 podprogramu NERO wersja 7.9.6.0 i gdzieś mi ten plik wsiąkło.Popełniłem błąd kasując go z płyty dvd-ram ponieważ gdybym go miał to żaden problem zaimportowałbym na nowo i po problemie a jest to ważny film dla mnie nazwa jest tego pliku w zaimportowanych ale mam tam dwa filmy zaimportowane każdy pod inną nazwą i niestety ten co ma być niema go a jest ten drugi i pod tymi dwoma plikami niestety.Już raz tak miałem kumpel coś pokombinował i odzyskał ten plik twierdząc że gdzieś się zgubił w systemie odtworzyłem go i cały był OK więc dla pewności na nowo go wpisałem do programu choć już tam był pod tą nazwą zapisany wyłączyłem kompa na drugi dzień załączyłem chcąc się brać do montażu tego filmu atu niestety ten sam scenariusz jakbym wiedział że bo wyłączeniu kompa znów będzie ten sam problem to bym go na dvd-rw zrzucił i byłoby po problemie.Niestety kumpla niema a Ja niemam pojęcia jak ten plik odzyskać z filmem czy jest ktoś na forum kto może mi pomóc rozwiązać mój problem???!!Czekam na odpowiedzi od WAS tylko proszę punkt po punkcie jak mam to zrobić bo niestety w te klocki to niezaspecjalnie jestem obcykany.

plik powinien znajdować się w folderze temp. Mozesz go tez wyszukać

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif