Problem z odpalaniem gier

Witam, najpierw chciałem się przywitać ze Wszystkimi użytkownikami tego forum. Więć CZEŚĆ WSZYSTKIM :slight_smile:

A teraz po przełamaniu lodów opis problemu.

Mam win Vistę i Kasperskyego internet security. Otóż nie wiem czemu ale od pewnego czasu nie mogę włączyć gry: Cobra 11 i Cobra Burning Whells. Klikam na ikonę i pojawia się czarny ekran, procesor pracuje kilka minut po czym żadnej reakcji i muszę zastosować “święto trzech króli” żeby wyłączyć grę. Gry wcześniej chodziły normalnie i nie było problemów, po ponownym zainstalowaniu gier też żadnej reakcji. Wiem, że post ten może tu nie pasować ale słyszałem, że KIS może to blokować a ja nie wiem jak to zmienić, więć proszę o ewentualne pomysły.

Dzięki

Pozdrawiam

Dodaj pliki gry, które blokuje KIS do zaufanych, ewentualnie dodatkowo do wykluczeń, ponad to przeczytaj regulamin bo nie wolno KRZYCZEĆ oraz tytuł tematu trzeba dopierać w taki sposób by kojarzył się z problemem. Obecnie go łamiesz

Ale to takie pozytywne krzyczenie:)

Nie no żartuje przepraszam poprawie się.

spróbuje może podziała

Dodane 17.08.2009 (Pn) 16:38

niestety nie podziałało:(

Zrób tak jak na zdjęciu dodaj całe foldery z grami(tylko zaznacz jako obiekt a nie zagrożenie), ewentualnie sprawdź czy UAC ich nie blokuje i spróbuj je włączyć jako administrator (Właściwości pliku i tam zaznacz "uruchom jako administrator) na skrócie i na pliku wykonywalnym do którego odnosi się skrót. Chyba że masz jeszcze jakąś dodatkową zaporę to ją usuń i zostaw tylko tą z KIS. Sprawdź też czy masz najnowsze sterowniki z karty graficznej i monitora, oraz wgraj najnowsze patche i łatki do gier jeśli są jakieś dostępne

sajmon__84 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmieniłem :slight_smile:

Dodane 17.08.2009 (Pn) 22:26

niestety nic nie podziałało. A może to vista blokuje???

Zamienił stryjek siekierkę na kijek :stuck_out_tongue:

Sprawdź czy UAC ich nie blokuje