Problem z odpalaniem gier

mam taki problem zadne z gier w 3d mi nie chodza np. the elder scroll obvilion, heroes 5, sillent hill 4 itp. powiem ze mam karte radeon x 700 zainstalowalem od razu oficjalne sterowniki ati dla visty i nic:(chcialem tez nowego directX ale on ma nowego wiec nawet go nie zainstlowalm…ma ktos tez taki problem??a i jak zainstlowalem gg v 7.5 bo po skonczeniu instalacji dziala normalnie ale po resecie nie miala:(wyskakuje jaki blad i lipa…a moje pierwsze wrazenie jak zainstalowalem windowsa Viste bylo niezle:)podoba mi sie ale mysle ze Bill Gates duzoooo sciagnal z linuxow np. z Mandrivy jest sporo…czyzby byl zazdrosny ze jego Windowsy byly malo kolorowe??:slight_smile: :stuck_out_tongue: hehe pozdro

Proszę zmienić temat na konkretny

Co to znaczy nie chodzą?? Jakiś błąd wyskakuje czy co?

Mi gry się odpalają ale mam max 3FPS nawet w najprostszych grach, mam zainstalowane stery ATI do Visty

To jest jeszcze Windows w fazie testów i nie ma wsparcia ze strony innych producentów niż Microsoft i jego koledzy. To że jakieś gry czy programy (z poza grupy wyżej wymienionej) chodzą na Viście to nazywa się szczęściem a nie standardem jak ma to miejsce w XP.

Nie wiem czy cokolwiek zdziałasz z tymi grami, ale sterowniki inne iż od M$ mogą spowodować więcej problemów niż dają pożytku. Ja tak ubiłem obraz w Viście po zainstalowaniu przeznaczonych dla niej sterów od nVidii.

Moge Cię pocieszyć, że gg 7 (nie 7.5 beta) chodzi prawie bezproblemowo. :wink:

PS. Bill po doświadczeniach z 98/2k zapewne odkrył, że liczy się nie tylko funkcjonalność ale i ładna oprawa co przyciąga rzesze klientów 8)

czyli pewnie jak na razie w najbliższym czasie sie to nie zmieni:(a szkoda bo byłbym skory zostać przy tym systemie na dłużej…ale powiem dla ciekawości ze heroes of might and magic 4 chodzi mi miodzio:)tak samo jak na XP czyli bez zacięć, błędów itp.

Powiem tak, gg 7.5 tezpo restarcie mi nie dziala, ale gg 7.1 dziala za kzdym razem normalnie, zarowno gra warhammer 40000 dawn of war jak i counter strike dzialają na 16bitach kolorow a gra half life 2 dziala na normalnych kolorach, mam radeona 9550 sciagnalem najnowsze stery do visty RC1 no i tak chodzi jedna gra a tak druga, wiec poweim wam czarna magia :smiley: :))

a może wypowiecie się na temat swojego doświadczenia z grami na windowsa vista?ja odpalilem bez problemu heroes of might and magic 4:D:Da wy?

a ja odpalilem wszystkie gry jakie chialem: flatout 2, HoMaM 5pl, wszystkie csy, wszystkie half life, warhammer 4000 dawn of war.

ale nie wiem czy to dobre podforum do rozmawiania o grach…

A powinienes to wiedzieć.

Bo nie było, ale już jest.

jasne ze tak temat dotyczy owszem w wiekszosci gier, ale to temat o VIŚCIE…