Problem z odpaleniem neo

Jak tylko mój firewall zostanie wyłączony to odrazu mam problemy z kompem - wczoraj nie wiem jakim cudem się wyłączył. Nie jestem w stanie normalnie odpalić neostrady bo kiedy klikam na ikone neostrada plus to wyskakuje błąd: (C:\Program Files\Wanadoo.exe)

“System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządenia, pliku lub ścieżki. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.”

Próbowałem przeinstalować neo ale nie pomogło. Dodatkowo z listy dodaj/usuń zniknęło mi większość programów pomimo że na dysku dalej są i mam do nich dostęp. Log z hijacka niestety nic nie pokazuje:

Silent:

Nie potrafie Ci pomóc z aplikacją neostrady, ale proponuje alternatywny program do łączenia:

http://shider.net/AutoConnect/

Sam również miałem problemy z aplikacją neostrady, a teraz jak tylko włącze kompa jestem podłączony do neta i nie muszę nic klikać :slight_smile:

Syfu rzeczywiście nie masz.

Usuń aplikację TP o skonfiguruj połączenie ręcznie tak jak to zostało napisane tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Nie zgodze się :roll:

Użyj narzędzia Look2Me-Destroyer, następnie wrzuć log z programu l2mfix (wybierasz opcje 1)

Look2Me jak zwykle nie chce się odpalić a log:

A patrzyłeś to:

Jeżeli to również nie pomaga, to spróbuj użyć l2mfix ale wybierając opcję 2 :slight_smile:

Po zabiegach oczywiście dajesz nowy log z l2mfix (opcja 1) :slight_smile:

PS> Poczytaj również TUTAJ oraz TUTAJ

l2mfix cały czas wywala pełno błędów przy opcji 2 więc nic sie nie zmieni raczej;/

look2me próbowałem oczywiście uruchomić poprzez zaplanowanie zadań ale też nie da rady.

Z loga powyżej nic nie wynika?

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot i All file , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\guard.tmp

C:\WINDOWS\System32\q0nu0a59ed.dll

C:\WINDOWS\System32\ppfmgr.dll

C:\WINDOWS\System32\RIOCURS.DLL

C:\WINDOWS\System32\wlcsvc.dll

C:\WINDOWS\System32\m2460chsef460.dll

C:\WINDOWS\System32\oabc32.dll

C:\WINDOWS\System32\o6pqlg7516.dll

C:\WINDOWS\System32\cxosys.dll

C:\WINDOWS\System32\mvlsl9371.dll

C:\WINDOWS\System32\l4l6le3s1h.dll

C:\WINDOWS\System32\o8ns0i57e8.dll

C:\WINDOWS\System32\fpr6039se.dll

C:\WINDOWS\System32\ir8ml5l11.dll

C:\WINDOWS\System32\lvr0099me.dll

C:\WINDOWS\System32\ktn0l75m1.dll

C:\WINDOWS\System32\p8p60i7se8.dll

C:\WINDOWS\System32\q686lgls16q6.dll

C:\WINDOWS\System32\i0lola331d.dll

C:\WINDOWS\System32\o4pq0e75eh.dll

C:\WINDOWS\System32\en8ql1l51.dll

C:\WINDOWS\System32\wsync32.dll

C:\WINDOWS\System32\winzip.exe

C:\WINDOWS\System32\Msdetect.exe

C:\WINDOWS\System32\mssvcc.exe

C:\WINDOWS\System32\mssecure.exe

C:\WINDOWS\System32\winservnt32.exe

C:\WINDOWS\System32\xpjavams.exe

Klikasz X i restart kompa

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z l2mfix :slight_smile:

Odpalam l2mfix i nie moge zrobić loga bo wyskakuje błąd że l2mfix nie jest prawidłową aplikacją systemu :shock: Chyba ktoś mi niezłe dziury w systemie porobił :slight_smile:

Wrzuć dwa pozostałe logi :slight_smile:

Które? W hijacku i st to samo co wcześniej.

Wrzuć, zobaczymy co jest teraz w logach, na pewno jest iaczej

Jesteś pewien, że to samo?

w SR jest taki kawałek:

?

Loga z Silenta nie moge dać bo znowu wyskakuje błąd jak klikam na gotowy log, że nie jest on prawidłową aplikacją systemu :-x

50% programów w ogóle nie chce działać bo są albo nieprawidłową aplikacją systemu albo nie istnieją.

A i jeszcze jedno: tylko te pliki istniały:

I tylko je dało się usunąć.

Hijack jest czysty…

Wklej screena tego błędu, który wyskakuje

Chciałem zobaczyć z ciekawości ten program i przy pobieraniu Nod wywala mi, że to wirus :?

Nie ma w nim żadnego wirusa :? Program jest powszechnie uznawany za najlepsze narzędzie do walki z VX2 i tak też w rzeczywistości jest :slight_smile:

No jak klikam na loga to jest napisane tak jak zawsze najpierw ścieżka potem nazwa loga.txt nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Chyba nie potrzeba ścieżki i nazwy loga;]

Spróbuj zrobić to w trybie awaryjnym :slight_smile:

W trybie awaryjnym jest ten sam problem;/

Dodatkowo jak np. robie nowy dokument tekstowy to potem nie moge go otworzyć bo ten sam błąd jest.