Problem z odpaleniem recowery

Witam mam problem z odpaleniem recovery mam to jako partycje i nie wiem jak to uruchomic.Pracuje nteraz z innym systemem a chcial bym to zmienic.Jak to sie robi? HP Compaq 6715s

F11 przy starcie komputera :slight_smile:

Witam F11 nie odpala recovery słyszałem o tym ze mozna przez biosa ale przy uruchamianiu delete nie reaguje F2 tez nie otwiera biosa co moge dalej zrobic?

Dodane 17.01.2009 (So) 15:52

F11 nie reaguje podobno można z BIOSA ale nie wiem jak tam wejśc delete nie otwiera biosa przy starcie.proszę o pomoc.

Dodane 18.01.2009 (N) 12:22

Odświeżam temat

Dodane 25.01.2009 (N) 10:48

Witam Problem rozwiązany za pomocą serwisu ale dziękuje za wszelką pomoc.HP Compaq 6715s pracował od nowości na Viście ja mu zaaplikowałem xp i okazało się ze przy tym usunołem partycje RECOVERY widac ja było ale była pusta.Znalazłem prosty sposób na powrót z xp do Visty.Można zorganizowac sobie instalke systemu załadowac tyle że wpisujemy swoje kluczę za kilka dni system poprosi o autoryzacje produktu i poprowadzi jak to zrobic trzeba uważnie czytac i słuchac .Normalnie wystarczy przy starcie systemu klikac f11 i recovery odpalają tak jak kolega mi podpowiadał ale xp przy instalacji wyeliminował te opcje i przy okazji pozbawił mnie recoverów tak sie dzieje gdy nie skopiuje się recoverów na nośnik przed kombinowaniem.Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.Zamykam temat. =D>