Problem z odświeżaniem obrazu i kartą graficzną

witam.

Jestem po formacie komputera i mam problem z ustawieniem odświeżania obrazu na monitorze. Sterowniki karty zaistalowane lecz po sprawdzeniu we właściwościach okazuje się,że wszelkie informacje na jej temat są i tym samym przewijanie obrazu jest koszmarnie męczące. Próbowałem zaistalowac inne sterowniki - problem nie znika.

Karta to nvidia nForce 4 ,procek AMD athlon 3000+ ( jesli to ma jakies znaczenie).

Jestem kompletną nogą w tych sprawach więc możliwe, że rozwiązanie jest proste lecz mimo wszystko jesli ktoś wie co to za upierdliwość z góry dzięki.

http://www.frazpc.pl/news/14397-Sterown … dition_666

jeżeli chodzi o te stery to ściągnij je ale … przed zainstalowaniem zainstaluj SP2 (service pack-a 2 ) o raz nowego directx http://www.idg.pl/ftp/pc_3995/DirectX.9.0c.PL.html

i wszystko powinno być cacy …

Należy pamiętać, że każdorazowo instalując nowe sterowniki do karty graficznej ,odinstalowujemy starą wersję. Pozostawienie poprzednich sterowników, może bardzo negatywnie wpływać na działanie grafiki.

ps.

DirectX 9.0c oraz dodatek do XP- SP2 znajdziesz na dobreprogramy

co to za karta

, jest to oznaczenie chipsetu ale do płyt głównych, masz kartę zintegrowaną? Podaj dokładny typ, a przede wszystkim zainstaluj sterowniki do płyty, a potem do karty grafiki.

Tego działu nie zauważyłeś ?