Problem z odświeżaniem RSSw IE7 PL

Do przeglądania kanałów RSS używam IE7 PL. Do tej funcja samoodświeżania co 30 minut działała bez zarzutu. Teraz w ogóle tego nie ma. Mogę co prawda wymusić działanie, używająć: odśwież wszystko, ale chyba nie o to chodzi… Może ktoś wie, co z tym fantem zrobić?

Podbijam temat.

Może ktoś ma pomysł? RSS odświeża się nieregularnie (wg planu powinno co 4 godziny), czasem przez całą dobę w ogóle nie aktualizuje się. Nie działa wtedy również opcja"odśwież wszystko" (pojedyncze kanały mogę odświeżyć)

Już sobie poradziłem - przeszedłem na “liska” i wszystkie problemy zniknęły. Oczywiście teraz żadna siła mnie nie zmusi, bym wrócił do IE. POzdrawiam

Hej! Przemox poszedłeś na łatwiznę :mrgreen:

Z uporem maniaka szukałam rozwiązania na róznych forach i znalazłam (póki co działa):

Panel sterowania>zaplanowane zadania> ukryte User Feed Synchronization

klikamy dwa razy, wybieramy zakładkę ustawienia, opcja"zatrzymaj zadanie, gdy jest one uruchomione przez"

Domyślnie są 72h, zmieniłam na 15 minut i jest OK

A tę radę znalazłam tutaj:

http://www.developermania.com/newsgroup … ating.aspx

abuba - pewnie masz rację z tą łatwizną, chociaż wcześnie długo szukałem rozwiązania, w czym naprawdę starali mi się pomóc konsultanci z Microsoft Polska. A że im się nie udało, cóż, to inna sprawa.

Natomiast wtedy przy okazji sięgnąłem do “liska”, ale pozostałem przy nim nie z lenistwa, tylko dlatego, że pracują wcześniej jedynie z IE nie miałem pojęcia, jak może wyglądać normalna, w pełni przyjazna użytkowinikowi przeglądarka. Teraz nie wróćiłbym do IE w żadnym wypadku! I przeglądarka RSS jest tylko jednym z bardzo, bardzo wielu argumentów. Może spróbuj i ty. Serdecznie pozdrawiam.