Problem z odtwarzaczem dvd oraz z internetem

(Xtreme487) #1

Dwa problemy:

1 - Gdy do komputera podlaczona jest nagrywarka dvd : komp nie moze sie wlaczyc - caly czas stoi na ladowaniu windowsa. Zmienialem juz kabelki laczace plyte z odtwarzaczem i nic. Nadal to samo. Podlaczylem inna DZIAJACA nagrywarke a ten sam problem wystepowal.

2 - Gdy sciagam cos z internetu (np demo gry) jest zrywane polaczenie. Po sciagnieciu 10-20MB zawsze zrywa sie polaczenie - niewidocznie bo okienko polaczenia z netem swieci sie prawidlowo no a jednak zadna strona sie nie zaladuje + nic sie nie sciaga, gadu tez nie dziala. Niemam pojecia czym to moze byc spowodowane.

Bardzo Was prosze o odpowiedz na moje dwa, powyzsze pytania. Bede wdzieczny, z gory wielkie dzieki.

(Seba86mu) #2

Nagrywarka na interfejsie IDE ATA, czy SATA ?

Próbowałeś pobierać innymi przeglądarkami ?

Wypróbuj jakiś akcelerator pobierania plików. Polecam -> Download Accelerator Plus.

(Xtreme487) #3
  1. SATA

2. PROBOWALEM I NIC. SPRZET DZIALA W 100% (SPRAWDZALEM NA INNYM KOMPUTERZE) - U MNIE NIE DZIALA. FORMATOWALEM DWA RAZY I NIC TO NIE DALO.

PROSZE O POMOC

Update:

BLAGAM, LUDZIE POMOZCIE! JUZ NIE MAM SILY DO TEGO KOMPUTERA. POWIEDZCIE MOZNA TO NAPRAWIC CZY LEPIEJ ZMIENIC KOMPUTER?

(Cosik Ktosik) #4

Co do nagrywarki, to zresetuj Bios: viewtopic.php?f=7&t=267235

i załaduj ustawienia zoptymalizowane.

Podaj moc i markę zasilacza oraz całą konfigurację komputera. Odczytaj napięcia z Biosu.

(Asterisk) #5

xtreme2008 , Bardzo proszę o usunięcie skutków zacięcia