Problem z odtwarzaczem MP3

(Voytec749) #1

Kiedyś zakupiłem w "Biedronce" MP3 512MB za 130zł. "Firmy" MINT. Odtwarzacz w standardzie USB 2.0 a ja mam w kompie 1.1. Problem w tym, że po jakimś czasie (godziny/dni) od zainstalowania odtwarzacza w kompie przestaje on działać. Na początku jest normalnie, a później wywala błąd i ani w tą, ani w tą. Nie mogę kopiować do mp3 ani odtwarzać z mp3 na kompie. W moim komputerze jest "dysk wymienny" ale po dwukliku nic nie wyświetla - jest pusto. Co robić??? Na innych kompach działało, ale nie poddawałem dłuższej obserwacji... Uruchamiałem na linuxie live - niby działało, ale nie mogę nagrywać na mp3 - nie wiem jak, bo normalnie nie moge (Spodobał mi sie EduCD bo czytał mi dyski) BŁAGAM doradźcie coś... Może to od jakiegoś programu???

(Senshiro) #2

Mi to wygląda na wadę odtwarzacza... Chyba najlepiej byłoby oddać go na gwarancji...

(Voytec749) #3

Kurde ale niby działał na innych kompach...

(Senshiro) #4

Może to tu leży problem? Brak jakiś sterowników, albo coś takiego...

Faktycznie - skoro działał na innych komputerach to nie ma co zanosić go do serwisu, bo odeślą z powrotem.

(Voytec749) #5

Próbowałem z różnymi kombinacjami - stery z płytki (badziewie) i systemowe (XPSP2) i dalej to samo... Niby wszystko działa, nie widać żadnych konfliktów... Bo sprawa jest taka, że podłącze - przez chwile działa, a po chwili już nie... a czasami jest tak, że dłużej działa... Nawet kilka razy system reinstalowałem ale i to nie pomogło (tylko na chwilę). Może to od jakiegos programu??? Mam propozycję - skoro w chwili obecnej problem zostaje nierozwiązany to powiedzcie mi, jak na Linuxie Live korzystać z odtwarzacza??? Linuxa moge sobie ściągnać ewentualnie, ale kilka jakichś LIVE mam.... Musi mi obsługiwać dyski NTFS i FAT32 (mam C w NTFS a D w FAT32) no i podłączoną MP3. Tylko w tym problem, że mi to wszystko obsługiwał, tylko nie mogłem zapisywać... Grzebałem w opcjach, ale nic nie znalazłem. Jak będę mógł w pełni korzystać z MP3 na linuxie to i to mi wystarczy. Dzięki za wszystko i proszę o pomoc

Złączono Posta : 29.12.2006 (Pią) 14:17

Więc tak... jeszcze raz Linux eduCD Live i jazda... więc oprócz tego, że nie mogę operować plikami z polskimi literami to wszystko działa - doszedłem, jak zapisywać... Wina leży po stronie windy. Tylko co teraz???