Problem z odtwarzaczem mp3

(Arekk 89) #1

WItam wszystkich.Mam taki problem :? Otóż wczoraj wieczorem usunąłem z odtwarzacza mp3 całą muze i dziś rano chciałem posłuchać muzy... zauważyłem że odtwarzacz włącza się i pokazuje się tylko komenda Hello i nic pozatym, przypomniałem sobie że nie mam muzy, lecz gdy chciałem wgrać muze to nie dało się :cry: gdy podpinam go do usb normalnie go wykrywa ale nie moge nic na niego wgrać wyświetla się taka komenda : K:/ nie jest dostępny Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We\Wy. Nie wiem co mam zrobić z tym :cry: a przecież nic nie robiłem wielkiego z tym odtwarzaczem... czekam na pomoc:(

(Dod) #2

Mogłeś przypadkowo uszkodzić wejście usb, spróbuj na poczatek formatowania odtwarzacza a jak nie to sprawdz czy jak podłączysz coś innego pod ten sam port usb to tak samo się dzieje, jak nie -> przeczyścić wtyk. Jak dalej to samo -> serwis lub troche ryzywkone upgrade firmwar'u

(Arekk 89) #3

Hmm...wtyki są na 100% dobre... :? Aaaa jak przyciskam formatuj to on wogóle nie reaguje:/ na wyświetlaczu jest cąły czas napisane USB jak mam podłączone:/

(qwertyuiop[]) #4

a w jaki sposób usunąłeś całą muzę?

(Arekk 89) #5

Zaznaczyłem wszystko (ctrl+a) i dałem wytnij i to wszystko na dysk...bo chciałem mieć muze na kompie z odtwarzacza...

Złączono Posta : 28.04.2006 (Pią) 14:23

I jak nikt się nie domyśla co mogło się stać??