Problem z odtwarzaniem animacji - plików *.swf

mam problem z plikami SWF :frowning: a kiedyś normalnie mi się uruchamiały. Ostatnio miałem całkowity format dysku, teraz mam już zainstalowane z netu macromedia flash player ( myślałem że to jest potrzebne) a pliki nadal się nie otwierają

Pomóżcie!! Co mi jest potrzebne??

Start -> Panel sterowania -> Opcje internetowe

Zakładka Zaawansowane , zaznacz:

Odtwarzaj animacje na stronach web

Odtwarzaj video na stronach web

do Squeet: dzięki ale to nie to, tamto mam zaznaczone w opcjach internetowych i w internecie nie mam tego problemu - animacje chodzą normalnie, tylko jak mam coś ściągnięte na dysk albo jakieś prezentacje zgrane skądś w tym formacie to nie chcą się odpalać a kiedyś wszystko było elegancko :frowning:

A jak wygląda Menu Kontekstowe Prawej Myszy - jak

klikniesz prawym przyciskiem, to masz opcję Otwórz z …?

Jak masz, to wybierasz i klikasz na nią - z listy wybierasz Macromedia… ,

zaznaczasz - Zawsze używaj tego programu i zatwierdzsz ( OK)

zeby to było takie łatwe. Na tej liście nie ma tego programu. Nie wiem na jakiej zasadzie on działa ale nie instaluje się w wybranym miejscu np. w Program Files tylko gdzieś tam w Windows\System i w ogóle nie ma go nigdzie na liście programów, także w Dodaj\Usuń Programy w Panelu Sterowania, ale w ogóle to zainstalowany jest. Również Shockwave Player. To chodzi o coś innego ale nie wiem o co :frowning:

To zainstaluj sobie Swift Player 1.1

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dzięki wielkie Panie Asterisk

Działa elegancko choć programik ściągnąłem z jakiejś zagranicznej stronki bo na tych polskich jak się nie płaci to trzeba stać długo w kolejce

pierwszy raz tu napisałem ale na pewno nie ostatni, wolę nie mieć problemów ale czytanie rad fachowców jest wskazane

Pozdro

:smiley: