Problem z odtwarzaniem cd

CZESC.mam problemik maleńki…chyba;) jak włączam plytke CD Audio to wyskakuje mi komunikat: Z plikiem tym nei jest skojarzony program umozliwiający wykonanie tej czynności. Skojarz odpowiedni program uzywając apletu Opcje folderów w panelu sterowania.

I tam w:opcje folderów mam Audio CD (BRAK) jak to zmienic moge???i czy to o to chodzi???

Czy możecie cos doradzić???

Tak to o to chodzi. Jest tam gdzieś przycisk “zmień”. Uzyj go i wrzuć jako domyslny odtwarzacz Winampa na przykład. Albo WMP według twoich preferencji

Zaznaczasz Audio CD, klikasz Zaawansowane

zaznaczasz Odtwórz i klikasz na Edytuj.

W polu Aplikacja używana do wykonania akcji, podajesz:

“C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe” /prefetch:3 /device:AudioCD “%L”

Zaznaczasz Użyj DDE

W polu Aplikacja wpisujesz: wmplayer,

a w polu Temat: System

Podobnie edytujesz rozszezenie CDA, w polu Aplikacja używana do wykonania akcji, wpisując:

“C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe” /Open “%L”

wmp3jp.th.jpg

właś nie ma czegoś takiego…jest tylko: edytowanie typu pliku i tam trzeba wpisać nową akcję(nei wiem jaką ) i aplikację uzywana do wykonywania tej akcji…(tu chyba winamp) ale w tej pierwszej to nei wiem co…

w windows media player zakladka narzedzia>opcje>typy plików zaznacz odtwarzanie muzycznego dysku CD.

Jesli chcesz winampem to opcje>preferencje>typy plików zaznaczasz powiąż z płytami AudioCD

Dzięki Wam serdeczne:) …dobrze wiedzieć, że ktoś czasem może pomóc nawet w takich bajerach;) dzięki

Zamykam