Problem z odtwarzaniem filmików na Slimjet

Witam mam problem, który przydarzył mi się w najnowszej odsłonie slimjeta, mianowicie mam podwojony/potrojony obraz i kolory się zlewają - przez co w ogóle nie da się obejrzeć filmiku. Dodam również, że jest tak na facebooku i youtube (ale tylko wtedy gdy jest reklama, kiedy przechodzi do odtwarzania filmu - obraz jest normalny). Przez co to może być? Na innych przeglądarkach jest normalnie. To nie jest problem przez wtyczkę do blokowania reklam - bo nawet i bez niej jest tak samo. Z góry dziękuję za pomoc. 

s.jpg

Hej, a może nic Ci się nie nakłada, tylko włączyłeś/działa odtwarzania 3D w YouTubie?

A na CDA odtwarzanie jest normalne?

Podwojony obraz:

Wygląda, że korzystasz z dwóch wtyczek. W ustawieniach pewnie masz zaznaczone korzystanie z wtyczki NPAPI. W samym SlimJet masz wbudowany PPAPI.

Pokaż te wtyczki działające u Ciebie: wpisz w pasek adresu slimjet://plugins

Gdy masz korzystanie z NPAPI, czyli wtyczki firefoxa w slimie, to w plugins wyłącza się adobe flash player PPAPI.

Jeszcze jest możliwość, że w ustawieniach eksperymentalnych masz coś skopane.

Odtwarzanie na CDA jest normalne. Nie wiem sam co się dzieje, odinstalowałem slimjeta (przez revo unistaller), pobrałem od nowa i dalej to samo, nawet nic nie zmieniałem w ustawieniach. Pluginy są w załączniku. 

dsdsd.jpg

Jednak masz odtwarzanie 3D. Masz zainstalowany jakiś kodek uruchamiający 3D - kiedyś u mnie był taki Google VP8 Video Codec 1.2 i wszystkie filmy na YT miałem takie, jak u Ciebie. Ten kodek mógł byś zainstalowany w jakimś codecpacku.

Ani nie wiadomo, jaki masz system, jakie masz ponabierane kodeki. Swoją drogą - wszystkie do odinstalowania. Instaluje się player do odtwarzania wszystkiego, razem z wbudowanymi kodekami i z niego się korzysta. U mnie - smplayer.

 

W slimjet://flags u mnie jest tak poustawiane: http://wklej.org/id/2933662/

Tam, gdzie pisze włącz, tam jest ustawienie wyłączone, a gdzie pisze wyłącz, tam ustawienie jest włączone.

Posiadam Windows 8 Pro. Co do kodeków - żadnych nie pobierałem, zatem wątpie żeby to przez to coś było. Dziwne jest troche to, że na innych przeglądarkach wszystko działa normalnie