Problem z odtwarzaniem filmów Blu-Ray 3D na laptopie

Witam

Mój laptop to HP Pavilion dv6-6030ew

Specyfikacja:

Intel Core i5 2410M 2,3 GHz (turbo 2,9 GHz)

4 GB DDR3, 1333 MHz

AMD Radeon HD 6770M / Intel GMA HD 3000

Hitachi 500GB, 7200 rpm

Windows 7 Home Premium 64 bit

Dodatkowo mam dokupiony na USB zewnetrzny napęd Blu-Ray.

Do odtwarzania filmów bluray posiadam program ArcSoft TotalMedia Theatre problem mój polega na tym że filmy w ogóle nie chcą mi działać gdy jest włączona dedykowana karta graficzna Radeona… Niby problemu by nie było bo gdy ustawie intela to filmy blu ray 2d smigają aż miło w rozdzielczości full hd, ale ostatnio zakupiłem do domu telewizor 3d i chciałem sobie stestować ta zabawkę, i tutaj jest już problem bo filmy traca synchronizacje audio z video lub w ogole sie przycinają lub spada ilość klatek na sekunde. Myśle że laptop jest mocny jak na odtwarzanie bluraya nie wiem jak bluraya 3d.

Pytań do tej sprawy mam pare:

  1. Czy odtwarzanie filmow bluray odbywa sie przez karte graficzna w duzym stopniu… bo mówie filmy 2d na intelu czyta pieknie a z 3d juz jest problem (odrazu mowie ze na tv widac 3d i jest super) dodam że na radeonie w ogole nie czyta filmów bluray, dvd i xvidy bez problemu

  2. Czy jeśli uda się jakoś uruchomić film przez radeona to jest możliwość że filmy nie bedą się ciąć

  3. Czy jest w ogole możliwość uruchomienia filmu przez karte radeona. Instalowałem już nie zliczona ilość sterowników od grafiki i zaden nie chce współpracować z odtwarzaczem blu ray ani filmów 2d ani 3d… mam biały ekran i leci tylko muzyka z filmu.

Proszę o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam