Problem z odtwarzaniem filmów DVD i DIVx

Słuchajcie mam problem z odtwarzaniem filmów DVD . Film się spokojnie odtwarza i można go oglądać ale nie z takimi kolorami jakie są - słabe. Wszystko cały pulpit cała grafiak systemu wyświetla się super a sam film źle. Odtwarzałem go dwoma programami CyberLink PowerDVD 6 delux oraz MSI DVD 5.1 CH i jest tak samo. Mam kartę graficzną Geforce fx 5200.

Z resztą z DIVx dzieje sie tak samo. filmy są najwyżeszj jakości, a kolory są tak słabe że szkoda gadać. Nie da się się zrobić screen’a filmowi lecącemu to nie dam wam jego. Mam najnowsze sterowniki nvidia. Do divx nie instalowalem zadnych kodekowale przeciez kodeki do dvix nie maja wpływu na dvd. Pomóżcie odpowiadam na wszelkie pytania dodatkowe bo pewnie nie o wszystki m napisałem…

Filmom można robić screeny, tylko potzreba do tego specjalnych programów, np. HyperSnapDX. Poza tym któryś z progsów - SubEdit albo ALLPlayer ma opcję robienia screenów.

W programie:

Masz panel kolorów. Tam ustawisz wszystko.

Jak by to była sprawa ustawień programu to już dawno bym to załatwił… Dzieje się tak we wszystkich filmach i powerDVD i tym MSI… To nie jest wina ustawiń power’a :o

Złączono Posta : 09.08.2005 (Wto) 13:39

Kurcze nie chce mi się zaśmiecać kompa programami żeby wam pkazać te kolory. Czy bardzo chcecie zoabczyć ten screen. Zainstaluje kodeki dvix ciekawe czy to coś pomoże :cry: