Problem z odtwarzaniem filmow (Kodeki ?)

Witam niedawno czysciłem rejestr , dzisiaj chciałem właczyc film a tu lipa :(:(:frowning: tzn.wszystko sie włacza jak trzeba jest dzwiek tylko niema obrazu :confused: Zamiast obrazu z filmu właczaja sie te takie Laserki co migaja w trakcie słuchania muzyki :slight_smile: Ponizej zamieszcze FOTO pokazujace co i jak wyglada :slight_smile:

1 Fotka.W lewym dolnym rogu pojawia sie napis “Acquiring codec …”

http://img221.imageshack.us/my.php?imag … szetq1.png

2 Fotka.W lewym dolnym rogu pojawia sie napis “Codec acquired”

http://img89.imageshack.us/my.php?image=todrugieah3.png

3 Fotka.W lewym dolnym rogu pojawia sie napis “Nazwa filmu + Obraz taki jak widac na Fotce”

http://img227.imageshack.us/my.php?imag … ciebl3.png

Wszystko bardzo płynnie sie przełacza poczynajac od napisu 1 przez 2 i 3 :):):slight_smile:

Wie ktos o co chodzi ?? domyslam sie ze pewnie cos wykasowałem czyszczac REJESTR :confused: sciagałem od nowa nowego WINDOWS MEDIA PLAYER i nic :(:(:frowning:

Chce ogladac Prison.Break.SO3E1.HDTV.XviD-XOR i lipa nic z tego dodam ze film jest w formacie “AVI” i zadnych filmow AVI nie moze teraz odtwarzac :frowning: MPEG odtwarzaja sie bez problemu :frowning:

Dodam tez ze np.SUBEDIT tez nie odtwarza ani zaden inny Program :frowning:

Bardzo Prosze o pomoc :):):slight_smile: z gory dziekuje :slight_smile: pozdro …

Hmmm widać że jest ten film w formacie hd.Raczej zaden program nie pomoże.Nie wiem czy istnieją takie kodeki hdtv.Może inni wiedzą??

Jak nie pomoze ?? Czytaj uwaznie :slight_smile: Wczesniej chodziło wszystko PIEKNIE tylko po OCZYSZCZENIU REJESTRU nie chodzi :(:(:frowning: mam Film od Kolegi ktoremu chodzi normalnie na kazdym programie Win.Med.Player czy Subedit itp.

Poprostu cos sie skopało po czyszczeniu rejestru :):):slight_smile: tylko pytanie co ?

Widze ze nikt nie wie o co chodzi :(:(:(( Kurde … :((

To załatw sobie kodeki od kolegi to powinno działać.A co ci przyszło do głowy żeby czyścić rejestr?I jeszcze może ręcznie??Hmmm Załatwse pliki od kumpla

Muliło MI kompa no i wogole nie robiłem FORMATA z ponad 2 lata bo zawsze robie LOGA na tym Forum i nie mam problemow z kompem :slight_smile: Same kodeki nic nie dadza :slight_smile: bo jak juz pisałem wyzej ZAINSTALOWAŁEM OD NOWA WINDOWSA I NIC :(:(:frowning:

the | gamer , pobierz i zainstaluj FFDShow.

Najpierw jednak odinstaluj kodeki, które instalowałeś wcześniej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy).

Powyższe kodeki zainstaluj po ponownym uruchomieniu komputera.

Na początek pobierz program gspot. Otwórz za jego pomocą ten film i napisz jakimi kodekami jest zakodowany dźwięk oraz obraz. Napisz, czy instalowałeś jakieś paczki kodeków (przed tym czyszczeniem rejestru). Za pomocą gspot zrób listę wszystkich zainstalowanych kodeków w systemie i zapisz je do jakiegoś pliku tekstowego .

a sprawdź te kodeki

seba86mu - Sciagłem to FFDShow zainstalowałem i wszystko Pieknie działa :slight_smile: nawet nie wiesz jaki jestem wdzieczny :(:(:frowning: Naprawde respect for you man :):):slight_smile: