Problem z odtwarzaniem filmów na mp4


(L Piotrek366) #1

Witam, mam mp4 firmy novema model: mp402 1gb. Z tył na mp4 napisane jest że odtwarza: mpg-1(vcd) mpg-2 mp3 mp4 wma ac-3 i mpg-4. Wgrałem filmy w formacie mp4 - urządzenie w ogóle ich nie rozpoznało, potem wgrałem film w formacie mpg - urządzenie rozpoznało już plik ale gdy chciałem go odtworzyć, wyskoczył komunikat: błąd pliku. Filmy nie chodzą:frowning: ale muzyka i obrazki bardzo dobrze czyta... Wydaje mi się, że to wina oprogramowania w mp4 - niestety pudełko z płytą przepadło :frowning: http://www.hub30.com/katalog/3649,8,NOV ... /f/p_61905 - na zdjęciu to ten na samej górze.


(Kamilze) #2

A spróbuj zmienić rozdzielczość filmu do takiej jaką posiada odtwarzacz :slight_smile: i dopiero wrzuć .


(L Piotrek366) #3

Niestety zmieniłem rozdzielczość i zapisałem w mp4 i nie rozpoznaje pliku :frowning:


(darek_d) #4

Na stronie: http://cokupic.pl/opinie/NOVEMA-MP-402- ... 7da0e8fae3 przeczytasz:"Odtwarza pliki video oczywiście po konwersji jednak wszystkie pliki po konwersji zapisywane są w systemie AVI dzięki czemu obraz jest bardzo wyraźny i ostry nie tak jak w przypadku chińskich produktów które odtwarzają pliki po skonwertowaniu ale zapisywanych w formatach wyłącznie odczytywanych przez system mp4".


(L Piotrek366) #5

Czyli co??? bo niebardzo rozumiem.


(darek_d) #6

Spróbuj zrobić konwersję tym programem http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... rter+2.7.6 na krótkich filmikach z różnymi ustawieniami (MP4), po wgraniu i odtworzeniu powinieneś uzyskać odpowiedź które parametry są najlepsze.