Problem z odtwarzaniem filmów youtube

(Bartolini1997) #1

Witam!

Otóż mam taki problem. Od dłuższego czasu podczas odtwarzania, czy to filmów na serwisie youtube, czy to transmisji sportowych, obraz jakby zwalnia (zwolnione tempo) po czym przeskakuje do dalszych klatek. Zaznaczam, że kiedyś filmy odtwarzały się prawidłowo. Została zmieniona karta graficzna z GeForce 2 MX 400 64 MB, na GeForce 7600 GS 256 MB, jednak nie mogę sobie przypomnieć, czy ten problem występował także przed zmianą karty.

Specyfikacja komputera:

Procesor AMD Athlon XP 1,67 GHZ

Ram: 1 GB i 256 mb

Karta Graficzna: Galaxy Nvidia GeForce 7600 GS 256 MB.

Komputer został ostatnio "oczyszczony", defragmantacja dysków, itp. Komputer działa szybciej, lecz z odtwarzaniem filmów w sieci nadal jest ten problem.

Z góry Dziękuję za rozwiązanie mojego problemu.

(rgabrysiak) #2

Cześć

Masz słaby komputer więc nie dziw się ze działa jak działa.

Problem występuje na każdej przeglądarce?

Próbowałeś zainstalować starszą bądź nowszą wersję Adobe Flash Player?

Próbowałeś zainstalować starsze bądź nowsze sterowniki do karty graficznej?

(Bogdan_G) #3

W tym problemie może być podobny. Mnie ostatnio zawiódł silverlight. Rozwiązaniem było dobrze posprzątać po silverlight. Chciałem tv info, oglądałem filmy bezproblemowo na wbijam, a na YouTubie wyrzucało błąd adobe flash playera. Gdy błąd wyiksowalem, to dalej mogłem oglądać na YouTube, ale wolałem pozbyć się problemu. Jest dobrze.

(Leszek2204) #4

jest program do oglądania filmów ... SpeedBit Video ACCelerator może pomoże

(XMan) #5

Podobny temat:

wolne-buforowanie-filmow-youtube-mimo-szybkiego-lacza-t522433.html

(Bartolini1997) #6

O_O. Otóż gdy korzystając z porad z tamtego tematu, ustawiłem " Dołącz do grona użytkowników wersji próbnej HTML5", filmiki dobrze działają. Tylko co, jeśli chce oglądać transmisje? Tam nie ma takiej opcji. Albo to wina Flash Playera. Spróbuję starszą wersję zainstalować. Wie ktoś może która wersja będzie najlepsza?