Problem z odtwarzaniem filmów (zamrażają się)

(igrek) #1

witam wszystkich z góry przepraszam jeśli temat jest w złym dziale. mam taki problem. gdy odpalę jakikolwiek film odpala w allplayerze ale obraz sie co chwila zamraża i dźwięk idzie a obraz stoi. przed formatem zainstalowałem jakiś kodek dzięki któremu wszystko było pięknie i nic sie nie zamrażało wszystko było ok. niestety nie pamiętam co to byl za kodek szukałem i nic;/ mój sprzęt co prawda zabytek

P 3 850mhz

256mb ram

riva tnt2 32mb ram

win xp professional

z góry dziękuje za pomoc

(Supinski Aleksander) #2

spróbuj SubEdit + CodeckPack. http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/subedit+codecpack_install.exe

(tores1977) #3

zainstaluj te paczkę kodeków daj znać czy pomogło

http://rapidshare.com/files/65890804/Vi ... v452B1.exe

(igrek) #4

zaraz sprawdze. chociaz wiem ze ten poprzedni kodek mial ikonke z tymi kolorami windowsa

(igrek) #5

niestety dalej to samo :frowning:

(iGreq) #6

Sprawdz FFDShow, na słabszego kompa powinno dać rade:

(igrek) #7

ehh... zaraz ten komp poleci przez okno;/ a zwyklefilmiki w formacie flv z youtube dzialaj normalnie i sie nie tna tylko co prawda sa krotkie ale nie wiem czy to ma jakis wplyw na dzialanie

(MariuszListecki) #8

ja mam taki problem z niektórymi filmami ale u mnie problem tkwi w ramie i wykorzystaniu procesora sprwdz może u ciebie też jest coś takiego

(igrek) #9

to akurat sprawdzalem. uzycie procka to max 2% max 9% tak sie waha ramu ma wolnego duzo bo wylaczm wszystkie inne nie potrzebne aplikacje dodatkowo zwalniam pamiec przez tune up memoptimizer

(sdar) #10

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

(Seba86mu) #11

igrek , jaka wersję sterownika masz zainstalowaną dla Twojej karty graficznej ?