Problem z odtwarzaniem filmow

(Danioss) #1

Siema :wink:

Jak w temacie. Kolega zrobil filmik aparatem cyfrowym i wrzucil na rapidshare'a. Sciagnalem i probuje ogladnac. W Windows Media Player wyskoczyl blad:

Sprobowalem w Winampie. Po prostu nie ma reakcji. All Player mowi, ze brakuje mu jakiegos kodeka. Sciagnalem K-Lite Codec Pack i nic nie dalo. Posciagalem pelno tych kodekow, miedzy innymi tez xp codec pack i nic.

Format tego filmiku .wmv

Duzo osob ogladalo to u siebie na kompach i dzialalo normalnie. Czy zna ktos powod tego?

Jezeli jakies watpliwosci jeszcze beda, to piszcie, bede odpowiadac.

Moze zle forum troche, czy dzial, ale na prawde juz tak jestem zdenerwowany, ze pisze na pierwszym lepszym...

Licze na szybka i pomocna odpowiedz :slight_smile:

Pozdrawiam

(Placio74) #2

Sprawd藕 plik w MediaInfo i GSpot.

Podaj jakie informacje uzyskasz tymi programami.

Spr贸buj skorzysta膰 z VLC media player oraz MPUI (MPlayer).

(艁ukasz14) #3

cz艂owieku nie mozna tyle kodek贸w instalowa膰 !!

(Placio74) #4

Ehm... XP Codec Pack nie zawiera 偶adnych filtr贸w zwi膮zanych z WMV.

(Danioss) #5

Tu masz MediaInfo

O to Ci chodzilo? powiedz o co dokladnie, jezeli nie to wskazalem... Widze ten program pierwszy raz i nie wiem co i jak ;p.

Tu masz GSpot

Pozdrawiam

(Placio74) #6

4,75 KB ?! :o

To偶 ten plik nawet nag艂贸wka nie ma.

A i sam nag艂贸wek bez strumieni audio/wideo jest wi臋kszy.

Otw贸rz ten plik w notatniku i zobacz co w nim b臋dzie.

Spr贸buj pobra膰 plik jeszcze raz.

Albo 藕le (a praktycznie wcale) si臋 艣ci膮gn膮艂, albo w takiej formie trafi艂 na Rapidshare.

(Danioss) #7

@down

Dzi臋ki :wink:

Mhm... ale powiedz mi, dlaczego akurat na mojego kompa sie sciagnal nie w calosci? :frowning: Bylem przed chwila u babci i tam na kompie normalnie obejrzalem o.O

edit

A i tak jest problem, bo nie moge tego sciagnac ;p caly czas musze czekac... LOL ;p

Czyli jak nagram na plytke ten plik (od kogos z kompa), to na moim sprzecie normalnie bedzie chodzic? :wink:

(Placio74) #8

Wcale nie 艣ci膮gn膮艂e艣 tego pliku wideo, tylko plik HTML.

Nie 艣ci膮gaj pliku http://rapidshare.com/files/29226867/nazwa.wmv tylko otw贸rz ten adres w przegl膮darce i post臋puj wed艂ug instrukcji kt贸re si臋 pojawi膮.

Tu specjalnie zmieni艂em nazw臋 pliku - prawid艂ow膮 mo偶esz zobaczy膰 w tre艣ci HTML'u, a i pewnie sam dysponujesz tym adresem.

Je艣li nie chcesz by ten plik ogl膮da艂y osoby postronne, wyedytuj sw贸j ostatni post - usuwaj膮c ca艂y cytat.