Problem z odtwarzaniem filmów

Witam, posiadam windows vista i gdy oglądam film po zainstalowaniu wcześniej kodeków, to obejrzeć się da ale ten obraz zamiast ostrego jest taki matowy jak by, nie trzeba mieć dobrego oka ale widać że obraz nie jest ostry. W Windows XP było wszystko świetnie ostrość obrazu była elegancka, a w Viście nie, więc czy ktoś mógłby mi pomóc ?

Jakich kodeków używasz i jakiego programu do odtwarzania filmów…

biszkopt , odinstaluj obecne pakiet/pakiety kodeków programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po kodekach jakie Revo odnajdzie).

Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj Vista Codec Package.

WMP11, na XP też tego używałem obraz był piękny a nie matowiany, a na Viście tak nie ma trochę mi jest przykro, ale mam komputer w miare dobry

http://images47.fotosik.pl/18/9aa4a4f92067b121med.jpg

kodek vista codek pack czy coś w tym stylu i fddshow, nawet K lite instalowałem i nic :), nie jest chyba ważne z czego się odtwarza ale jak to odbiera bo i best player i WMP11 tak samo matowo odtwarza, a na XP te 2 programy wydawały wręcz czysty obraz, do tego wszystkie sterowniki mam poinstalowane.

Post 2

@seba86mu, miałem tak, ale nadal mat

biszkopt , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif