Problem z odtwarzaniem muzy

Hej! !!

Mam problem z odtwarzaniem muzyki gdy uruchamiam jakąś piosenkę wyskakuje mi talki komunikat: “Program Windows Media Player nie może odtworzyć pliku, ponieważ wystąpił problem z urządzeniem dźwiękowym. Urządzenie dźwiękowe może nie być zainstalowane na komputerze, może ono być używane przez inny program lub może nie działać prawidłowo.” Nie wiem co mam zrobć aby odtwarzać muzę. Dodam że dzieje sie tak po tym jak zainstalowałam jeszcze raz Windowsa.

Bardzo proszę o pomoc. :smiley:

Zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej.

Jeśli nie wiesz jakie, to podaj model płyty głównej za pomocą tego.

jeszcze jedno pytanko jak juz otworze ten program to w czym mam sprawdzić jaką mam kartę???

Dodane 14.06.2009 (N) 16:22

jeszcze jedno pytanko jak juz otworze ten program to w czym mam sprawdzić jaką mam kartę???

Uruchom ten program to pewnie sam znajdziesz interesujące/potrzebne informacja. Nie bój się, nie uszkodzi Ci komputera :wink:

PS. Zakładka “Multimedia”

Program Windows Media Player nie chętnie odtwarza muzykę i w ogóle mam problemy z uruchamianiem czegokolwiek na nim.

Jeżeli to są pliki MP3 --> Winamp

Jeżeli to są pliki CD --> Ace DiviX Player

Jeżeli to DVD --> FLV Media Player lub również Ace DiviX Player

Pozdrawiam

Odtwarza inne dżwięki ? Np.systemowe.

:expressionless: :x

Co do problemu to zainstaluj wszystkie sterowniki od płyty głównej z cd. jak nie masz to wejdź na strone producenta i tam pobierz.