Problem z odtwarzaniem niektórych filmów na YouTube

Cześć. Ostatnio w serwisie Youtube w przeglądarce IE 8 nie wyświetlają mi się niektóre , podkreślam niektóre filmy. Dźwięk leci normalnie, ale obraz jest cały czarny na ekranie odtwarzacza. Występuje to jak zauważyłem tylko w IE , w innych przeglądarkach nie. To co mnie najbardziej dziwi to to, że jedne filmy odtwarzają się, a inne nie.

Flasha i Javę mam najnowsze, ale nie wiem czy jednak nie powinienem ich jeszcze raz od nowa zainstalować, tylko z usunięciem obecnych wersji, gdyż normalnie z prawokliku na ekran powinny się tam pokazywać opcje odtwarzacza, teraz się nie pokazują, natomiast są opcje głównego okna przeglądarki z prawokliku.

Mam też odtwarzacz Quick Time , który może blokować strumieniową transmisję danych, ale poradźcie czy i co powinienem w nim ewentualnie wyłączyć, bo nie wydaje mi się, że to jest przyczyną, gdyż występowałoby to wszędzie, a jest jak pisałem tylko w IE.

Ale IE jest z kolei u mnie domyślna, a więc sam już nie wiem i proszę poradźcie coś, co z tym zrobić ?! :?

Witam a czemu używasz? IE8 jak jest juz IE9 :slight_smile: spróbuj odinstalować flash playera wyczyść system ze zbednych śmieci zaktualizuj IE do najnowszej wersji przegladarka sama poinformuje że brak flash playera i wtedy zezwól na instalacje.U mnie wszystko chodzi YT itd…fakt że koszystam z IE9 64 bity a flash player zainstalował się automatycznie w wersji 32 bit,ale śmiga wsio.

Problem też może być w tym dodatku - shockwave flash. Mam najnowszy na ie8, adobe flash player najnowszy beta i wszystko chodzi z Youtube. Te dwa dodatki nigdy nie ruszam, chyba, że na czas przeinstalowania. Przy instalacji odznaczam aktualizowanie, bo kiedyś wyłączyłem monit bez pobrania aktualizacji, to musiałem przywracać system. http://vpx.pl/image/sIU Na razie bezbłędny jest ten beta.

Mam system Win XP Pro , a więc nie mogę domyślnie korzystać z wersji IE wyższej niż 8. 9 i 10 to już system Windows Seven. A system regularnie czyszczę ze wszelkich zbędnych rzeczy.

Czy u was może też występuje ten sam problem na YouTube w IE 8?

Czy ktoś z was korzysta może z wirtualnej maszyny i może to sprawdzić co jest grane z tym IE 8? 8-[

Co do SpeedBit-Video-Accelerator to nie sądzę żeby ten program coś tu zmienił i naprawił, to nie w tym rzecz.

Poza tym to zaledwie wersja testowa.

Witam. Mam ie8 na pc z windows XP, oglądam też filmy na YouTube, ale nie zauważyłem problemów. Podlinkuj któryś film, to sprawdzę u siebie, czy z nim w porządku, czy to sprawa ustawień, bo o ile wiem, to YouTube coś ostatnio pozmieniało.

Bingo okazało się, że to program do blokady reklam bruździ u mnie w IE na YouTube. :o

Wyłączyłem ten program i śmiga w najlepsze. :lol:

Jednego tylko nie rozumiem, dlaczego w innych przeglądarkach w których też mam blokady reklam - przy ich włączeniu ten problem na YouTube nie występuje.

Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje ?? :shock: