Problem z odtwarzaniem plików video na mp3playerze


(Ostry17) #1

Mam mp3player z kolorwym ekranem i możliwością odtwarzania plików .mtv .wmv .asf i o ile pliki .mtv odtwarza to .wmv i .asf już nie. Jak skonwertuję sobie jakiś plik video na .wmv to player odczytuje go jako .wma i odtwarza tylko dźwięk :confused: . W konwerterach przy zamiani pliku na .wmv jest wybór typu pliku .wmv ale te typy są jaieś dziwne i na moje oko opisują rodzaj netu :expressionless: . Mogłbym odtwarzać pliki .mtv ale ważą one 5 razy wiecej od .wmv.

Wiecie może, który wybrać typ .wmv żeby mój player go odtworzył. Player jest podobny do tego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=67681940 tylko ma trochę inne menu.

pozdro


(Qwas7) #2

a jakie masz do wyboru? walnij screena


(Ostry17) #3

(Qwas7) #4

widzisz tu masz tylko windows media video w wersji 8 - może player nie obsługuje tej wersji - spróbuje inne wersje - a te opcje to faktycznie wygladaja jakby konwertowało to do późniejszego streamu..


(Ostry17) #5

jest tam do wyboru jeszcze wersja 7 i na niej też jest sporo tych podtypów i dalej nie działa.

Mam jeszcze jeden problemik, niektóre z piosenek jakby przyspieszają, przycinają się ogólnie dziwnie się słucha ale tylko niektóre, a inne normalnie :confused: czym to może być spowodowane?

pozdro