Problem z odtwarzaniem plikow wideo

mam problem z odtwarzaniem plikow wideo, wszystko jedno jaki format (wmv, mpeg…) pliku, wszystko jedno jakim programem probuje odtworzyc. mam i zawsze mailem zainstalowana paczke kodekow K-lite, deinstalowalem ja i czyscilem wszsytko z rejestru z Nia zwiazana, ale to nie w tym problem. zauwazylem, ze gdy mam zainstalowane forceware (jakakolwiek wersja do GF6600 A6600TD Leadtek) to nie odtwarza, a gdy mam odinstalowane wszystko sie odtwarza… czyscilem wszsytko nVidii Driver Cleanerem, ale to nic nie pomaglo. objaw jest taki, ze wlaczam program do odtwarzania (chocby Winamp) i zuzycie proca na 100%, dzwiek raz jest, raz nie ma, obraz jest czarny. problem pojawil sie sam z siebie, wlaczam PC, a tu nie mam zaisntalowanych forceware’ow [?], no wiec zainstalowalem je ponownie, a tu… problem, ktory opisalem. blagam pomozcie jak najszybciej :smiley: (tylko nie mowcie mi nic o komendzie format C: :stuck_out_tongue: )

z gory wielkie THX :slight_smile:

[+]

system swiezutki i ladniutki - Windows XP z Service Pack 2

a masz zainstalowane jakieś kodeki ??? :lol:

A ja Ci polecę takie rozwiązanie :slight_smile:

ja nie chce pomocy przy wybraniu kodekow/sterownikow, bo po co mi jak problem sie powtarza, po prostu co mam zrobic, zeby mi chodzily filmy gdy mam zainstalowanego forceware, czuje ze bede jednak msuial formatowac :?

zrób tak:

  1. Panel sterowania=>> Doadaj/Usuń Programu usuń wszystkie zainstalowane kodeki

  2. start=>> wyszukaj pliki z rozszerzeniem *.ax _usuń wszystkie pliki z tyym rozszerzeniem znajdujące sie w C:\Program Files\ oraz C:\windows_

  3. Zrób czyszczenie rejestru programem jv16 PowerTools zresetu komputer

  4. Instalacja kodeków:

a- ffdshow 20050920

b- DivX 5.2.1 Bundle dla Windows 2000/XP

b- DivX 5.2.1 Bundle dla Windows 98/Me

c- AC3Filter 0.70b

Jescze jedna istotna sprawa, jakiego posiadasz DirectX?? możesz sprawdzić start=>> uruchom dxdiag