Problem z odtwarzaniem płyt

Mam problem. Otóż mój napęd specyficznie nie chciał odtwarzać płyt.(Dodam, że wcześniej tego problemu nie było, pojawił się on nagle). Niektóre dało się uruchomić, a niektóre nie. Te aplikacje, które nie chciały się uruchomić miały instalator z ikonką taką jaką widać na zdjęciu: http://img95.imageshack.us/my.php?image … 413cm5.png

Stary napęd, o którym mowa, zepsuł się po jakimś czasie (a było to combo z możliwością odtwarzana płyt DVD). Wymieniłem go na nową nagrywarkę DVD NECa. Tutaj problem jest taki sam. Próbowałem odtwarzać jedną grę z płyty, a potem tą samą ściągnąłem z internetu. Zawsze był taki sam skutek: klikałem na ikonkę, komputer przez chwilę był zajęty, potem wszystko szło jakby z pominięciem tego działania. Nacisnąłem ,Ctrl+Alt+Del", wybrałem zakładkę ,procesy" - widniał tam proces ,setup" i nic się nie działo choć czekałem pół godziny. Nie wiem co robić! Sformatowałem komputer (mam Windows Home Edition), przeskanowałem cały komputer, usunąłem wszystkie wirusy, a problem wciąż jest. Nie wiem co może być tego przyczyną, dlatego zwracam się z prośbą do Was! Pomocy!

Pobierz wersję 3.1 Windows Installer’a.

http://www.microsoft.com/downloads/deta … 776FD4138C

Po jej instalacji zrób restart i napisz czy to coś dało.

pamięć wirtualna :!:

Miałem to samo. Powywalaj wszystko niepotrzebne z partycji na której masz plik wymiany (prawdopodobnie c:)

Zrób defragmentaję i ustaw pamięć na minimum = maksimum 1,5 x pamięć twojego kompa.

Na razie skorzystam z pomocy Master_zonka, jeśli to nie da afektu spróbuje propozycji Heru. Właśnie jestem w trakcie defragmentowania dysku c, wszystko co nie potrzebne usunięte z tamtego, tylko prosiłbym jeszcze o wyjaśnienie ostatniego punktu: jak to się robi? Byłbym wdzięczny jeżeli wyjaśniłbyś mi to krok po kroku.

prawy pm na Mój komputer>właściwości>zaawansowane>wydajność>Ustawienia>zaawanasowane>zmień>rozmiar niestandardowy>i tam wpisujesz

początkowy > 1,5 x RAM czyli np jak masz 256 MB pamięci RAM to wpisujesz 384 ( ale w praktyce wiem, że to za mało i dałbym 1024)

tak samo maksymalny (też daj 1024) i z boku klikasz na USTAW

Powodzenia