Problem z odtwarzaniem WMV

hej,

mam problemik z odtwarzaniem plików wmv, po kilku sekundach filmik zaczyna się zacinać (używam mplayer2 lub vplayera), jedynym programikiem który se z tym radzi jest Windows Media Player seria 9, ale nie chcę instalować tego bo to syf jakich mało. Wg programu AVICodec, są one kodowane przy pomocy „WMV2=Windows Media Player V8”, i format ten jest nieobsługiwany przez mój system, ale informacja ta jest nawet jak jest zainstalowany ten WMPs9 i nie wiem na ile wiarygodna jest to informacja. Oczywiście nawet jak jest zainstalowany ten WMPs9 to te inne programy i tak się tną… już nie wiem jakie kodeki zainstalować bo różnie próbowałem (mówię o paczkach typu Windows Media Codec aktualnie w wersji 9) i oczywiście po tej instalacji AVICodec i tak twierdzi że ten format WMV2 jest nieobsługiwany… miał ktoś może podobny problem albo wie co może być nie tak z tym??

Spróbuj zainstalowac kodeki K Lite +

Ehh…na pewno mniejszy niż cała reszta prócz winampa:P

włanie K Lite+ używałem na samym początku, i dopiero jak on już nie działał to zacząłem instalować te inny wmcodeki itp…

Złączono Posta : 12.06.2006 (Pon) 22:56

kumpel poradził mi bym jeszcze wypróbował media player classic, heh i on się nie zacina :wink: więc mój problem rozwiazany, :smiley: ale dzieki HitcH za chęć pomocy :slight_smile: