Problem z odtwarzaniem

(Marzyciel 81) #1

witam mój problem mianowicie to odtwarzanie filmu z płyty oczywiście odpalam go np w subedicie film sie włącza i pasek stanu przesuwa sie do konca w 2 sek ale film idzie normalnie i do tego napisy równierz nie działają próbowałem równierz tez skopiować ta płyte na dysk ale niestety nie da rady ciągle mi przerywa a płyta dopiero co nagrana co mam robić

(aju) #2

Niebyt dużo można z tego wywnioskować. Napisz tego posta jeszcze raz poprawną polszczyzną.

Jeśli dobrze zrozumiałem Twój problem, to może pomóc skopiowanie tego filmu na dysk i dopiero wtedy należy go odtwarzać.

(Marzyciel 81) #3

no więc tak poprawiam ,wkładam płyte do napędu odpalam film pasek stanu odtwarzania na samym poczatku wskazuje ze jest koniec filmu ,czas pokazany to 00 01 czyli jakby film trwał 1 sekunde ale film idzie normalnie nie da sie ani przesunąc dalej nic,nawet jak dam pauze i znów dam play to film znów idzie mi od początku nic z nim nie moge zrobic tylko obejrzec bez rzadnego pauzowania ani przesuwania,i tu znów problem bo obejrzał by sobie tak ten film ale niestety jeżeli czas nie idzie na pasku zadań więc napisy tez nie działają i to jest mój problrm

(Mayster X) #4

sytuacja ta może występować wtedy gdy film jest uszkodzony lub np. nie jest sciągnięty do końca ...

:-k

P.S - kodeki posiadasz ... :?:

(system) #5

to mi wygląda na uszkodzenie pliku

a sprubój jeszcze film odtworzyć innymi playerami - WMP, AllPlayerem, nowym WinAmpem...

(Marzyciel 81) #6

tak i to najnowsze ace mega codeks pack