Problem z odtworzeniem systemu win7 po ataku trojana

(dudikrk) #1

Witam!!

Chciałam prosić o pomoc. Po krotce sytuacja wyglada w nastepujacy sposob:

jestem w posiadaniu pc-ta z oryginalnym systemem win 7 proffesional. niestety jakies 3 dni temu moj system zaatakowal trojan, ktorego nie zwalczyl microsoft security essencia. ( win32dynamer!dtc., win32agent.ahgx - to jego nazwy,do ktorych udalo mi sie dotrzec). Programy, ktorych uzylam do jego zwalczenia nie poradzily sobie z nim ( np. combofix, malwarebytes,...., itp.). sama "manualnie" nie potrafie go usunac, gdyz nie jeste na tyle obeznana w temacie. natomiast owy "intruz dokonal juz takiego spustoszenia na komp, ze malo co w nim dziala. dlatego chcialam zrobic format i zainstalowac jeszcze raz win7pro. jednak nie mam juz plyty instalacyjnej - nie mam pojecia, gdzie moze byc - pewnie podczas przeprowadzki zaginela, lub nieswiadoma tego, co wyrzucam - pozbylam sie jej. windows jest zarejestrowany, dzieki programowi sunrise seven mam do niego klucz i chcialabym nadal miec oryginalna wersje. nie bardzo wiem , co w tym momencie zrobic. czy pograc skads win7pro i po prostu przy instalacji podac moj klucz ? Prosze o pomoc, rade  

(iceiceice) #2

Najprościej byłoby pożyczyć płytę instalacyjną z Windowsem i podać swój klucz. Ewentualnie tutaj są obrazy instalacyjne tyle, że w języku angielskim http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-system/windows-installation-discs/bbab3dde-0a28-4244-b7c8-826f8f10dc10?msgId=fa9184c6-2f4b-46a2-97bb-fea38d8b2da6