Problem z odwarzaczem mp3

Posiadam mp3 firmy sansa, model m240. Ostatnio nie wiadomo z jakiego powodu nie chce odtwarzać muzyki. Mianowicie przytrzymuje włącznik, i wyskakuje jakiś tekst (le nie moge go przeczytać bo wyświetla się mniej niż pół minuty) no i gaśnie. Formatowałem go jednak nie pomogło.

Mniej niż pół minuty to chyba nie jedną sekundę? Spróbuj to odczytać, bo bez tego cieżko będzie coś ustalić. Akumulatorek naładowany? Samo urządzenie działa, tylko nie działa uruchamianie mp3 tak? Może pliki mp3 uszkodzone…

Pół minuty wystarczy w zupełności aby przeczytać komunikat na wyświetlaczu. Sprawdź tą informację na wyświetlaczu, bo tak w ciemno trudno będzie stwierdzić gdzie jest przyczyna. Jeśli faktycznie nie da się odczytać tego komunikatu, to musisz szukać podobnych tematów w google, może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać. Możesz też napisać maila do centrum serwisowego producenta - chyba musi jakieś mieć. Tam powinni Ci powiedzieć, co może być przyczyną i jeśli się da, to ja się jej pozbyć na własną rękę.

Pozdrawiam.

Sorry, mniej niż pół sekundy. Nie da się przeczytać.