Problem z odzyskaniem pewnych danych

(Meliviwdz) #1

Otóż mam kompa po formacie... i potrzebuje odzyskać folder z danych aplikacji Mozilii gdyż chodzi o zamianę tego pliku dzięki czemu odzyskam

sugesty słów które użyłem... A jest mi to bardzo potrzebne bo jest tam nazwa kilku z moich ważnych kąt oraz hasła...

sugest.jpg

C:\Documents and Settings\xxx\Dane aplikacji\Mozilla

Bez odzyskania tego folderu nie odzyskam danych.

Próbowałem już Get Date back for NTFS lecz ten program odzyskał mi obecny plik ... ( po mimo że ustawiłem żeby odzyskiwał dane z formata..)

Znacie jakiś inny dobry program który to wyciągnie z dysku ?

(Dimatheus) #2

Hej,

Ogólnie to jest nieco inna kolejność działania - najpierw się back-up'uje dane, a dopiero później formatuje dysk. Teraz, gdy dysk został sformatowany i nadpisany nowym systemem odzyskanie danych w warunkach domowych będzie niezmiernie trudne - i nie sądzę by jakiś ogólnodostępny program dał sobie skutecznie z tym radę... Najlepiej byłoby wyjąć dysk z komputera i odzyskiwać z niego dane na innym komputerze, bo pracując na tym dalej nadpisujesz dane - i tak nikłe szanse odzyskania stają się jeszcze bardziej nikłe... A co do programu to kilka ciekawych pozycji znajdziesz TUTAJ

Powodzenia,

Dimatheus

PS. Dodatkowe informacje o programowym odzyskaniu utraconych danych możesz znaleźć w TYM poście. :slight_smile:

(Meliviwdz) #3

Dzięki wielkie. Cóż bd musiał po kombinować