Problem z odzyskanymi zdjęciami

(J4ceeq) #1

witam

mam problem, poniewaz odzyskalem (nareszcie) swoje wszystkie utracone dane, ale problem jest ze zdjeciami - niby wszystko ok poukładane w folderach jak przed formatowaniem, rozmiary ich sa takie jak wczesniej - ok 800kb czyli niby sa cale, ale jak chce je otworzyc, to jest ze podglad jest niedostepny - i tak jest z każdym zdjęciem i nie wiem czy problem lezy gdzieś na moim kompie czy w danych

aha, wszystkie mp3, filmy czy dokumenty działają poprawnie, tylko problem jest ze zdjęciami

prosze o pomoc bo te zdjęcia są dla mnie najważniejsze

aha jeśli to ma jakieś znaczenie to wcześniej była na kompie zainstalowana była vista

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 22:13

dodam że nawet zachowało się info kiedy te zdjęcia powstały, były zmodyfikowane itp...

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 22:24

jak próbuję odtworzyć go w paincie, to wyskakuje komunikat:

Program Paint nie może odczytać tego pliku

To nie jesst prawidłowy plik mapy bitowej lub format tego pliku nie jest aktualnie obsługiwany

(Stary Dziad) #2

Jakie rozwinięcie mają pliki ze zdjęciami - w jakim trybie są zapisane - .jpg, .png, .raw itd.?

(J4ceeq) #3

zdjęcia są w formacie JPEG

(Stary Dziad) #4

Spróbuj za pomocą jakiegoś programu z przetwarzaniem wsadowym - np. IrvanView zmienić tryb zapisu na np. .jpg, czy .png i zobacz czy pomogło

(J4ceeq) #5

ten program IrvanView tez nie moze ich odczytac

sprobuje jeszcze raz odzyskac te pliki innym programem

Złączono Posta : 24.03.2007 (Sob) 21:42

spróbowałem innym programem i problem ten sam

aha i zauważyłem że dokumenty co były zapisane w notatniku po odtworzeniu są same takie krzaczki...

moja ostatnia nadzieja to może otworzyć te zdjęcia na viscie

ja juz nie mam jej na kompie

moze ktos sprobuje u siebie? niech ktos napisze na PW