Problem z Oglądaniem Filmów na Internecie

(stel11) #1

Witam,

Problem jest taki ostatnio oglądam sobie na YT filmy z Wiedźmina 3, ale od jakiegoś czasu filmiki dziwacznie działają tzn. czasem się przecina w taki sposób, że muzyka jest a obraz stoi w miejscu albo muzyki nie ma a obraz się przemieszcza...

Trochę jest to uciążliwe wiec zwracam się do was z pomocą...

Co mam zrobić ?

Pozdrawiam Stel11

P.S. Nie wiem czy to jest odpowiedni dział, ale nie wiedziałem gdzie go wstawić.

(rgabrysiak) #2

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

(Longhorn2009) #3

Na wszystkich przeglądarkach jest czy tylko na obecnej (chrome?)?

Próbuj włączyć/wyłączyć akcelerację sprzętową w opcjach.

Może być też, że masz przestarzałą wersje przeglądarki i korzystasz z html5, stąd problem.

(stel11) #4

Okej posprawdzam wszystko :slight_smile:

(angry) #5
  1. Sprawdź czy problem występuje na w każdej przeglądarce (IE, Chrome, Opera, Firefox)

2. Zaktualizuj przeglądarki i Adobe Flash Player

3. Może masz słaby komputer?

(stel11) #6

Sprawdziłem i działa tylko tak na chrome …

(drunkula) #7

Na co dzień służbowo korzystam z różnych przeglądarek - ostatnio to chrome ma największe problemy z wydajnością, a jako że konfig nie powala, to może czas poszukać czegoś co jest aktualnie wydajniejsze (sam nie polecę, bo nie chce budzić demonów) lub rozważysz upgrade?

(Longhorn2009) #8

Light firefox widziałbym na tym zestawie.

(stel11) #9

Jak widzisz nie mam KOMPA z kosmosu, dlatego używam chrome , ale wcześniej korzystałem z Mozilla Firefox. Niestety po przejściu na Win 7 działa mozolnie strasznie się ścina ITP… Dlatego korzystam z Google Chrome, bo działa lepiej :slight_smile:

Pozdrawiam Stel11

(drunkula) #10

Znaczy na innych jeszcze gorzej? Czy kiedyśtam zadziałało lepiej na chrome?

(stel11) #11

Od początku Win 7 używałem Mozille Firefox, ale gdy zainstalowałem Google Chrome to zauważyłem dużą różnice, ale z powodu tego że YouTube się zacina używam znacznie mniej i męczę się Mozillą. Longhorn2009 Spróbuje jego przeglądarki jaką mi poleca Light FireFox . A co do YT na innych nie zacina się tak jak na Google Chrome czyli “trochę” lepiej.

Pozdrawiam Stel11

(drunkula) #12

Z przeglądarkami już tak jest - raz jedna jest wydajniejsza, raz inna. Ostatnio chrome nie aspiruje do czołówki.

Nie zmieniając konfigu sprzętowego, niestety, nie ma co liczyć na poprawę w jakiejkojwiek przeglądarce (a raczej będzie coraz gorzej). Albo poszukasz czegoś lekkiego, albo kombinuj ze starszymi wersjami tych co lubisz.

(stel11) #13

Light FireFox niestety działa masakrycznie :confused:

ehhhh lipa…

Co ja teraz poradze chyba pożegnam się z YT

(Longhorn2009) #14

Jeśli tak lekka przeglądarka źle działa to trudno jakąkolwiek inną polecić. Chipsety i karty ViA miały wyjątkowo mizerną wydajność, szły do najtańszych możliwych płyt głównych. Możesz próbować wyłączyć akcelerację sprzętową:

_ layers.acceleration.force-enabled _ zmień na flase, _ layers.acceleration.disabled _ na wartość true. Zmiany dokonujesz w about:config.

(Bogdan_G) #15

Znacznie lżejsza od Chrome, jest przeglądarka SlimJet na bazie chromium. To ma znaczenie na słabszym kompie, a nawet pasują do niego rozszerzenia Chrome. W dodatku, Chrome nie ma dużo tego, co jest w SlimJet http://www.slimjet.com/en/

Można mu dać uBlock i będzie lekko śmigał.

(stel11) #16

Testuje teraz Opere i powiem wam, że całkiem lekko chodzi ta przeglądarka :slight_smile:

Przetestuje tego SlimJet i zobaczymy, która lepsza :slight_smile:

(stel11) #17

Powiem nie powiem SlimJet i Opera obie działają lekko na kompie :slight_smile:

SlimJet to taka kopia lub klon GoogleChrome i to mi się właśnie podoba dzięki za Pomoc Wszystkich :slight_smile:

Pozdrawiam Stel11