Problem z Oglądaniem Filmów na Internecie

Witam,

Problem jest taki ostatnio oglądam sobie na YT filmy z Wiedźmina 3, ale od jakiegoś czasu filmiki dziwacznie działają tzn. czasem się przecina w taki sposób, że muzyka jest a obraz stoi w miejscu albo muzyki nie ma a obraz się przemieszcza…

Trochę jest to uciążliwe wiec zwracam się do was z pomocą…

Co mam zrobić ?

Pozdrawiam Stel11

 

 

P.S. Nie wiem czy to jest odpowiedni dział, ale nie wiedziałem gdzie go wstawić.

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

Na wszystkich przeglądarkach jest czy tylko na obecnej (chrome?)?

Próbuj włączyć/wyłączyć akcelerację sprzętową w opcjach.

Może być też, że masz przestarzałą wersje przeglądarki i korzystasz z html5, stąd problem.

Okej posprawdzam wszystko :slight_smile:

  1. Sprawdź czy problem występuje na w każdej przeglądarce (IE, Chrome, Opera, Firefox)

  2. Zaktualizuj przeglądarki i Adobe Flash Player

  3. Może masz słaby komputer?

Sprawdziłem i działa tylko tak na chrome …

Na co dzień służbowo korzystam z różnych przeglądarek - ostatnio to chrome ma największe problemy z wydajnością, a jako że konfig nie powala, to może czas poszukać czegoś co jest aktualnie wydajniejsze (sam nie polecę, bo nie chce budzić demonów) lub rozważysz upgrade?

Light firefox widziałbym na tym zestawie.

Jak widzisz nie mam KOMPA z kosmosu, dlatego używam chrome , ale wcześniej korzystałem z Mozilla Firefox. Niestety po przejściu na Win 7 działa mozolnie strasznie się ścina ITP… Dlatego korzystam z Google Chrome, bo działa lepiej :slight_smile:

Pozdrawiam Stel11

Znaczy na innych jeszcze gorzej? Czy kiedyśtam zadziałało lepiej na chrome?

Od początku Win 7 używałem Mozille Firefox, ale gdy zainstalowałem Google Chrome to zauważyłem dużą różnice, ale z powodu tego że YouTube się zacina używam znacznie mniej i męczę się Mozillą. Longhorn2009 Spróbuje jego przeglądarki jaką mi poleca Light FireFox . A co do YT na innych nie zacina się tak jak na Google Chrome czyli “trochę” lepiej.

Pozdrawiam Stel11

Z przeglądarkami już tak jest - raz jedna jest wydajniejsza, raz inna. Ostatnio chrome nie aspiruje do czołówki.

Nie zmieniając konfigu sprzętowego, niestety, nie ma co liczyć na poprawę w jakiejkojwiek przeglądarce (a raczej będzie coraz gorzej). Albo poszukasz czegoś lekkiego, albo kombinuj ze starszymi wersjami tych co lubisz.

Light FireFox niestety działa masakrycznie :confused:

ehhhh lipa…

Co ja teraz poradze chyba pożegnam się z YT

Jeśli tak lekka przeglądarka źle działa to trudno jakąkolwiek inną polecić. Chipsety i karty ViA miały wyjątkowo mizerną wydajność, szły do najtańszych możliwych płyt głównych. Możesz próbować wyłączyć akcelerację sprzętową:

_ layers.acceleration.force-enabled _ zmień na flase, _ layers.acceleration.disabled _ na wartość true. Zmiany dokonujesz w about:config.

Znacznie lżejsza od Chrome, jest przeglądarka SlimJet na bazie chromium. To ma znaczenie na słabszym kompie, a nawet pasują do niego rozszerzenia Chrome. W dodatku, Chrome nie ma dużo tego, co jest w SlimJet http://www.slimjet.com/en/

Można mu dać uBlock i będzie lekko śmigał.

Testuje teraz Opere i powiem wam, że całkiem lekko chodzi ta przeglądarka :slight_smile:

Przetestuje tego SlimJet i zobaczymy, która lepsza :slight_smile:

Powiem nie powiem SlimJet i Opera obie działają lekko na kompie :slight_smile:

SlimJet to taka kopia lub klon GoogleChrome i to mi się właśnie podoba dzięki za Pomoc Wszystkich :slight_smile:

Pozdrawiam Stel11