Problem z oglądaniem filmów pomocy!

Więc tak jak w temacie mam problem z filmami.

Problem polega na tym że dzwięk nie zgrywa się z filmem, nie wiem czy dzwiek nie nadaza za filemem czy film nie nadaza za dzwiekiem ale jest napewno cos nie tak bo chwili kiedy np koles rusza ustami ja nic nie slysze.

Co zrobić żeby dzwięk szedł równo z filmem ?

Jakich używasz kodeków?

Polecam zestaw: Xvid, DivX, AC3 Filter, ffdshow

lub K-Lite Codec Pack.

I zobacz, jak odtwarza w innych odtwarzaczach.

siwy_155 tak jest w kazdym filmie???

Tak w każdym filmie znaczy nie wiem jak z filmami w mpeg ale w avi tak mam sprawdzalem na 3 filmach to w kazdym to jest

Użyj al Player i sprawdz jakich kodeków używa.

Polecam ściagnąć direct show pack stąd - http://www.komputerswiat.pl/include/dow … p?idp=2266 i zainstalowac - dzwiek i wizja powinny być już dobre po tym zabiegu.

A do odtwarzania filmów używam Divx Bestplayer-jak dla mnie niezawodny.

Ja mam zainstalowane ACE Mega Codecs pack 5.93 profesional (instalka tych kodeków zajmuje mi 50MB)

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 17:24

ściągnięcie z serwera komputerświat jest prawie nie możliwe bo tylko ileś tam osób może ściągać. Odpada

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 17:27

O znalazłem te kodeki na moim dysku dam wać znać czy coś sie poprawiło jak zainstaluje

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 17:31

nic nie dały te kodeki dalej dzwięk idize za szybko w stosunku do filmu

Złączono Posta : 03.09.2005 (Sob) 17:40

Ups nie na każdym filnie tak jest teraz puszczałem filmy inne na których jest ok tylko 3 filmy mi idą tak ze dzwiek jest szybszy od filmu

jest to błąd filmu, a nie kodeków, miałem juz parę razy też takie problemy. Jak przerabiasz albo ktos ci przerobił film w jakiejś obrabiarce np. Dr. Divx albo innny zmieniacz z mpg na avi albo odwrotnie (rmvb to samo) to możliwe sa czeste błedy, a nie dopasowany głos do filmu to najczestszy błąd !!