Problem z Ogladaniem Filmów

A więc tak mam taki problem. Najpierw było tak że po około 40 minutach oglądania Filmu na kompie ekran robił się czarny i było słychać tylko dźwięk z filmu. Nie przeszkadzało mi to zbytnio robiłem reset i jakoś dotrwałem do końca filmu, lecz teraz zaczęły mi się pojawiać paski jak by zakłócenia i po 5-10 minutach ekran robi się czarny. Tak samo mam z oglądaniem na internecie, lecz po wyłączeniu opcji przyspieszenia sprzętowego w flashu da się normalnie oglądać. A Formatował już parę razy nic nie daje. Myślę że jest to spowodowane Kartą graficzna, coś z nią jest nie tak ale nie wiem co.

Mój Sprzęt:

Karta Graficzna: nVidia geforce GT240

Procek: Intel Q8300 (nie chce mi się pisać całej nazwy, na pewno wiecie który to, a procek jest nowy a problem też był przed jego wymianą)

Ram 2 GB

Mam jeszcze kartę muzyczna ale to chyba nic wspólnego nie ma.

SS z GPU-Z może coś wam wpadnie do głowy, ale wydaje mi się że wszystko ok:

32773479.gif

No i sam sobie odpowiedziałeś :slight_smile: a czy to pamieć czy GPU to i tak tego nie naprawisz jedynie o ile masz gwarancje to serwis jak nie to śmietnik. Możesz sprawdzić jeszcze temperatury przy obcjążeniu jak za duże to poprawić chłodzenie jak w normie to śmietnik. Ale jeszcze jak chcesz możesz się pobawić hotair’em ja to nie pomoże to śmietnik :slight_smile:

Jak karta się zachowuje na grach ? jakie napięcia na zasilaczu ?

i sam sobie diagnozę potwierdziłęś

czyli zamiast GPU liczy ci CPU :wink:

no wiedzieć wiemy ale i tak więcej napisałeś niż byś częstotliwość i cache podał. :wink:

No karta ma około 6 miechów gdzieś mam gwarancje.

Procek ma 4mb CL2 chyba jak się nie mylę, a częstotliwość 2500mhz nie wiem czy o to chodź.

Chodziarz nie wiem czy to potrzebne skoro karta jest zepsuta.

Chciałem się upewnić, czyli trzeba podejść do sklepu.