Problem z ogladaniem filmu na tv

win xp, sterowniki najnowsze geforca, mam ustawione ekran pomocniczy, klon b, film wyswietla sie na tv z glosem ale bez napisow. wczesniej wszystko bylo ok. zainstalowalem jeszcze raz kodeki nie pomoglo, nie pomaga tez na innych playerach

Z tego co wiem, to nie najlepsze rozwiązanie.

Może “skopany” film?

Poszukaj w opcjach czegoś o napisach. Z jakiego playera korzystasz?

stary…mam te same problemy…kurde…tez bym byl bardzo wdzieczny za rade…wiem ze kiedys cos zrobilem…ale to na shreku z dubbingiem…wlaczylem WMP 10 i chodzilo wszystko ok…tylko ze nie moznabylo dawac na nim full ekran tylkow monitorze na okienku a na TV bylo juz normalnie…bardzo fajnie sie ogladalo…

mam ten sam problem…rowniez bede wdzieczny za pomoc

chodzi o to ze z kazdym filmem jest to samo. mam ustawione na klon i na monitorze jest wszystko ok a na telewizorze napisow nie ma. probowalem juz ale sam nic nie wymysle wiecej niestety, probowalem na subedit, na vplayer, na bestplayer, jeszcze raz zaznnaczam ze na monitorze sa napisy a na tv nie ma

sprawdź tak: w ustawieniach tam gdzie ustawia się “klona”, “single display” etc - ustaw klona (bo rozumiem, że pojawia się takie “wyjeżdżające” z boku menu), potem naciśnij na “Full Screen Video”(na tym menu wyświetlającym się z boku), potem znajdź “Full Screen Video Controls”, a poniżej “Full Screen Device” i wybierz “Disabled”; i teraz pewnie będziesz mógł oglądać z napisami, ale może też pojawić się problem, że nie będzie obrazu na tv, a będzie na kompie;

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9771