Problem z okiem innosa

Już wszystko zrobiłem i wysłałem wszystkich magów do słonecznego kręgu ale kowal benet nie chce mi naprawić tego oka(nie mam opcji wyboru)Co zrobić???Już dawno uwolniłem go z więzienia

skończ grać w 2 i zacznij w 3 jest niebo lepsza :smiley:

Żeś mu pomógł :shock: :?

rlk120 poczytaj…może nie zrobiłeś wszystkiego tak jak trzeba :stuck_out_tongue:

:arrow: http://www.gothic.phx.pl/gothic2/infopage.php?id=31#5

Właśnie zrobiłem wszystko (zapomniałem dodać to jest Noc Kruka).Może ktoś miał podobny problem??Wcześniej już z nim gadałem i teraz nie mam takiej opcji.Pomocy nie chce zaczynać gry od nowa

Może masz za malo PD (Punktów doświadczenia). Wtedy są dwie opcje:

  1. Idzisz w las i rżniesz wszelkie potwory i nabijasz sobie doświadczenie.

  2. Wciskasz ~ (pod Esc) i tam wpisujesz storyhelper, teraz możesz przenieść się do wybranego rozdziału.

Jednak możliwe jest też, że nie jesteś w odpowiedniej gildii. Tzn. nie jesteś np. Strażnikiem.

Pzdr. I życzę powodzenia :wink:

To jeżeli wybiore sie do rozdziału 4 to będe miał wszystko to co mam dotychczas??Tzn Pd i siłe i wszystko??

A jak jestem najemnikiem to nie moge naprawić??

Jak się przeniesiesz do rozdziału późniejszego niż ten w którym jesteś dotychczas, to PDi wszystkie umiejętności i przedmioty zostaną, a nawet dostaniesz (chyba) lepszy miecz. Jest jeszcze drugi kod, dzięki któremu dodajesz sobie ile chcesz statystyk, złota itp.

==>> charakterhelper

Szmal a jak mam wpisać ten kod??(wytłumacz dokładnie)

Złączono Posty : 04.02.2007 (Nie) 17:54

Szmal a jak mam wpisać ten kod

??(wytłumacz dokładnie)

Uruchamiasz grę.

Podczas gry jak sobie chodzisz to naciśnik przycisk ~ (znajduje się on pod Esc)

Pojawi się tobie konsola do wpisywania poleceń w górnej połowie ekranu.

Wpisz tam: storyhelper (jak wpiszesz parę pierwszych liter to słowo samo się uzupełni)

Naciśnij ENTER

Zamknij konsolę poleceń klawiszem ~

I przed tobą będzie postać z którą “porozmawiasz” i wybierzesz do którego rozdziału chcesz się przenieść.