Problem z Open GL

Mam grafike GeForce 4 MX 440 64mb. Zainstalowałem Call of Duty. Gdy klikam na ikone gry pojawia mi sie komunikat:

Could not load OpenGL. Make sure that you have tle latest drivers for your video card from the manufacture’s web site.

Kompletnie nie wiem co jest. Może muszę zainstalować najnowsze sterowniki?? Jeśli tak to prosiłbym o link na którym będą najnowsze drivery dla mojej grafy. PzDr

Sterowniki zainstalować musisz a znajdziesz je :google:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_93.71_pl.html instaluje ten pakiecik:) moze mi w końcu pójdzie:-)

Sterowniki ForceWare 93.71 nie są przeznaczone dla Twojej karty graficznej.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 56.72 (kliknij na >>Primary Download Site<< w okienku International , zaakceptuj licencję i pobierz).

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY /usuń/). Użyj również programu Driver Cleaner w celu usunięcia pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Łukasz89 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.